Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn
 • 17.11.2021

  Skuteczne etykietowanie, czyli drzwi do systemu ERP i okno na świat!

  Oprogramowanie ERP to złożony SYSTEM INFORMATYCZNY, który pozwala gromadzić i zarządzać ogromną ilością produkcyjnych i handlowych danych firmy. Najszybszym sposobem uzyskania dostępu do informacji o asortymencie jest sczytanie, za pośrednictwem skanera, danych zawartych w kodzie kreskowym na każdej etykiecie wygenerowanej z systemu.  System ERP Akanea dla Owoców i Warzyw jest w pełni przystosowany do wdrożenia procesu etykietowania i automatyzacji na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i logistyki.

  Czytaj więcej
 • 28.07.2021

  5 powodów, dla których warto wyposażyć firmę w system ERP

  Przemysł spożywczy jest prawdziwą siłą napędową polskiej gospodarki i jednym z wiodących sektorów działalności. Podlega silnej presji etycznej i społecznej, musi spełniać coraz bardziej rygorystyczne wymagania konsumentów, dostawców i sieci handlowych. Jest to również sektor coraz bardziej konkurencyjny, z nowymi graczami wchodzącymi na rynek, innowacjami i coraz silniejszą konkurencją międzynarodową.

  Czytaj więcej
 • 08.06.2021

  Traceability w sektorze owoców i warzyw - dlaczego jest tak szczególnie ważne?

  Specyfika rynku owocowo-warzywnego zmusza wszystkie podmioty – producentów, grupy producenckie, przetwórców, importerów, eksporterów, hurtowników – do sprostania wymaganiom jakościowym i ilościowym. Klienci finalni – w praktyce sieci spożywcze – kładą coraz większy nacisk na identyfikowalność produktów i kontrolę jakości na każdym etapie łańcucha logistycznego. Oprogramowanie ERP AKANEA dostarcza odpowiednich narzędzi, które gwarantują zachowanie traceability towarów i dokumentów, przy jednoczesnym potwierdzeniu najwyższej jakości produktu.

  Czytaj więcej

Producent i dostawca specjalistycznego oprogramowania ERP i WMS dla sektora Owoców i Warzyw, tworzonego i rozwijanego z myślą o producentach, przetwórcach i firmach handlowych z branży spożywczej. Nasze rozwiązania informatyczne zapewniają kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, niezależnie od jego rozmiaru. Modułowy charakter oprogramowania pozwala na wybór optymalnych rozwiązań do zarządzania produkcją, magazynem, logistyką, sprzedażą i zakupami. Nasze programy pokrywają funkcjonalności systemów ERP, WMS i CRM.

Oferujemy dedykowane oprogramowanie, dopasowane pod względem funkcjonalnym i słownikowym do standardowych procesów obecnych w produkcji, przetwórstwie i handlu owocami i warzywami, biorące pod uwagę wszystkie elementy i operacje istotne w działalności firm z tego sektora.  Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie sprzętu i rozwiązań informatycznych.

AKANEA jest firmą francuską, obecną na rynku polskim od ponad 12 lat.  Do 2019 roku działaliśmy pod nazwą INFORMIA, natomiast od 2020 roku stanowimy część grupy AKANEA, co pozwala na zdecydowany rozwój oprogramowania i rozszerzenie spektrum rozwiązań dla biznesu. Obecnie nasze oprogramowanie działa z powodzeniem u ponad 500 klientów z branży rolno spożywczej z Polski, Francji, Szwajcarii i Maroka.  Chętnie podzielimy się naszą wiedzy i doświadczeniem, aby usprawnić pracę w Twojej firmie i zoptymalizować jej wszystkie procesy.

LinkedIn Akanea Polska

Wideo: Konnect’Agro - specjalistyczne oprogramowanie dedykowane dla branży Owoców i Warzyw w Polsce

Słowa kluczowe: IT, oprogramowanie dla owoców i warzyw, zarządzanie produkcją, zarządzanie magazynem, ERP, WMS, optymalizacja procesu, identyfikowalność

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn