Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Auditor wewnętrzny ISO 9001 (ON-LINE)

Data: 25.05.2020 Miejsce:
Czas trwania: 16 h

Cel szkolenia

Kurs skierowany jest do osób, które chcą uzyskać podstawowe i praktyczne zrozumienie wymagań standardu ISO 9001. Szkolenie oparte jest na wiedzy praktycznej. Omawiane są wymagania normy wraz z ich interpretacją oraz zastosowaniem w organizacji.

Szkolenie skierowane do

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie przygotowania i przeprowadzania auditu wewnętrznego. Dowiedzą się także jak tworzyć raport z auditu, w jaki sposób formułować niezgodności, a także jak udzielać rekomendacji pisemnej i ustnej kierownictwu firmy, tak aby kultura ciągłego doskonalenia stała się normalnym trybem życia w organizacji.

 

Program szkolenia stanowi połączenie wiedzy teoretycznej z praktycznymi ćwiczeniami. Uczestnicy kursu otrzymają imienne certyfikaty Auditora Wewnętrznego ISO 9001, wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą ISOQAR.

Program

Kurs omawia następujące elementy:

 • Czym jest system zarządzania jakością
 • Przypomnienie najważniejszych wymagań normy ISO 9001
 • Czym są audity wewnętrzne i jak jest ich rola
 • Sylwetka auditora wewnętrznego
 • Planowanie auditów i ustanawianie celów
 • Techniki auditu – Podejście do auditu, istotne kwestie, sposób prowadzenia auditu
 • Listy pytań kontrolnych
 • Niezgodności – identyfikacja, kwalifikacja, obiektywne dowody
 • Działania korygujące i zapobiegawcze
 • Tworzenie raportu z auditu
 • Działania poauditowe
 • Prezentacja wyników auditu

Warunki uczestnictwa

TERMINY SZKOLEŃ:

25-26.05.2020 (szkolenie realizowane w trybie on-line)
 

CENA SZKOLENIA:

990 PLN netto + 23% VAT

Przy zgłoszeniu drugiej osoby z firmy - oferujemy 5% rabat.

Przy zgłoszeniu trzeciej osoby z firmy - oferujemy 10% rabat.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Aby wziąć udział w szkoleniu, nie potrzebują Państwo zaawansowanego oprogramowania ani sprzętu. Wystarczy jedynie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon.

Szkolenia online realizowane będą w trybie „na żywo” dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań oraz dyskusji z trenerem i pozostałymi uczestnikami.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 • możliwość uczestnictwa w szkoleniu bez wychodzenia z domu
 • brak dodatkowych kosztów związanych z noclegiem i dojazdem
 • możliwość rozmowy z trenerem i zadawania pytań tak samo jak na szkoleniu stacjonarnym
 • każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat
 • aby wziąć udział wystarczy tylko dostęp do komputera i Internetu
   

Dodatkowe informacje oraz zapisy na stronie:  https://www.isoqar.pl/pl/szkolenia/zloty-standard/auditor-wewnetrzny-iso-9001

 

Szkolenie zamknięte:

Oferujemy również możliwość organizacji szkolenia w formie zamkniętej bezpośrednio w siedzibie klienta. W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem tel. 668-932-136

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn