Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001:2015

Data: 18.11.2019 Miejsce: Katowice
Czas trwania: 16 h

Cel szkolenia

CZEGO SIĘ NAUCZYCIE

Po zakończeniu kursu uczestnicy powinni potrafić:

Opisać cel i strukturę ISO 14001:2015
Wyjaśnić zasady, procedury i wybrane techniki stosowane do oceny zarządzania aspektami środowiskowymi i wpływami oraz znaczenie tych procesów dla auditorów SZŚ
Opisać obowiązki auditora wewnętrznego SZŚ
Opisać rolę auditu wewnętrznego w utrzymaniu i ciągłym doskonaleniu systemów zarządzania
Planować, przeprowadzać i raportować audity wewnętrzne SZŚ

Szkolenie skierowane do

DO KOGO SKIEROWANE JEST TO SZKOLENIE

Dla osób, które zamierzają przeprowadzać audity wewnętrzne SZŚ
Kurs ten dostarcza uczestnikom umiejętności potrzebnych do oceny skuteczności wdrażania i utrzymania systemu zarządzania środowiskowego oraz raportowania  auditu zgodnie z normą ISO 19011

Program

Szkolenie realizowane zgodnie z podejściem warsztatowym Lloyd's Register:

• wykład – do 30% czasu

• ćwiczenia – ok 60% czasu

• dyskusje – ok 10% czasu

Warunki uczestnictwa

Cena szkolenia: 1100 PLN 

Przy zapisie 3 osób – zniżka 10%

Przy zapisie 4 i więcej osób – zniżka 15%

Płatność za szkolenie odbywa się na podstawie faktur wystawianych po szkoleniu

Na szkolenie najłatwiej zapisać się online na stronie www.lrqa.pl lub kontaktując się mailowo na training.pl@lr.org

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn