Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Badania przechowalnicze żywności

Food Science Center  jest działem badań eksperckich Laboratorium badawczego Mérieux NutriSciences (Silliker Polska), który oferuje szeroki zakres usług badawczych obejmujących:

 1. Badania przechowalnicze żywności bezpośrednie:
  • adania standardowe - badanie produktów z krótkim terminem przydatności
  • badania PAO (period afer open) - określają trwałość produktu po otwarciu opakowania
  • niehomogennny rozkład wady - badanie stopnia występowania wady w różnych reprezentatywnych partiach, np. w przypadku sterylizacji, stopnia rozwoju pleśni, stopnia obecności owadów itp.
 2. Badania przechowalnicze żywności pośrednie:
  • modelowe skrócenie rzeczywistego założonego czasu przechowywania poprzez zaostrzenie wybranych warunków przechowywania bazując na kinetyce przemian
  • badania przyśpieszone możliwe do zastosowania tylko dla produktów trwałych mikrobiologicznie
 3. Badania obciążeniowe
  • ocena stabilności mikrobiologicznej produktu lub tempa wzrostu wybranych grup drobnoustrojów podczas przechowywania w zalecanych warunkach

Więcej informacji: https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/co-nowego-w-merieux-nutrisciences/wyznaczanie-terminow-przydatnosci-do-spozycia-badania-przechowalnicze-zywnosci

 Słowa kluczowe: badania, żywność, badania przechowalnicze, badania obciążeniowe. 

Słowa kluczowe:

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn