Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Badania wody pitnej i basenowej

Laboratorium badawcze Mérieux NutriSciences (Silliker Polska) przeprowadza analizy wody pitnej i wód mineralnych, wody basenowej.

W ramach badań wody przeprowadzamy mikrobiologiczne badania wody pitnej pod kątem identyfikacji patogenów, w tym Legionella pneumophila, analizy chemiczne dla określenia promieniotwórczości, osadów i substancji zanieczyszczających, w tym metali ciężkich, PCB i dioksyn.

Zakres wykonywanych badań wody:

 • Pobieranie próbek wody do analiz mikrobiologicznych
 • Obecność i liczba enterokoków kałowych (paciorkowców kałowych, enterokoków)
 • Obecność i liczba bakterii grupy coli, bakterii grupy coli termotolerancyjnych i domniemanych Escherichia coli
 • Obecność i liczba bakterii grupy coli, Escherichia coli
 • Ogólna liczna mikroorganizmów w 36ºC i w 22ºC
 • Obecność i liczba przetrwalników beztlenowców redukujących siarczyny (clostridia)
 • Obecność i liczba Pseudomonas aeruginosa
 • Obecność i liczba Clostridium perfringens (łącznie z przetrwalnikami)
 • Obecność i liczba bakterii z rodzaju Legionella
 • Liczba gronkowców koagulazododatnich 
 • Obecność Salmonella spp.

 Więcej informacji: 

 1. Badania wody: https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/jakosc-i-bezpieczenstwo-zywnosci/badania-wody
 2. Badania fizykochemiczne wody: https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/jakosc-i-bezpieczenstwo-zywnosci/badania-wody/badania-fizykochemiczne-wody
 3. Badania mikrobiologiczne wody: https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/jakosc-i-bezpieczenstwo-zywnosci/badania-wody/badania-mikrobiologiczne-wody

 Słowa kluczowe: badania, woda, kontrola, jakość, bezpieczeństwo, mikroorganizmy. 

Słowa kluczowe:

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn