Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Facebook Twitter LinkedIn

FoodFakty +

 • 21.02.2018

  Wpływ suplementacji paszy cynkiem na przydatność technologiczną mięsa drobiowego

  Opublikowane przez: Koło Naukowe Żywieniowców SGGW

  Spożycie drobiu z roku na rok jest coraz wyższe. W związku z tym wzrasta również jego produkcja. Stawia to przed producentami duże wyzwania, aby przy zintensyfikowanej produkcji zachować wysoką jakość mięsa...

  Więcej
 • 19.02.2018

  Special guest from Ghana

  Opublikowane przez: IAAS Poland

  Dnia 14 grudnia 2017 r. odwiedził nas gość specjalny – Sadat Amankona, wieloletni członek IAAS, absolwent rolnictwa w Ghanie, a obecnie magistrant na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

  Więcej
 • 19.02.2018

  Zastosowanie nadtlenku wodoru jako ekologicznej metody dezynfekcji ziarna w produkcji kiełków

  Opublikowane przez: Koło Naukowe Żywieniowców SGGW

  Kiełki spożywcze w ostatnich latach cieszą się w rosnącą popularnością. Na sklepowych półkach coraz częściej znaleźć można szeroki wybór kiełków popularnych warzyw, ziół i zbóż. Mimo dużego waloru wartości odżywczych jakie w sobie mają, ich spożycie niesie ze sobą pewne ryzyko... Koło Naukowe Żywieniowców SGGW przeprowadziło badanie, które wykazało możliwość zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego w produkcji kiełków za pomocą ekologicznej metody - nadtlenku wodoru.

  Więcej
 • 15.02.2018

  Targi Pracy SGGW

  Opublikowane przez: IAAS Poland

  "Pracodawca Marzeń Edycja IX" jest kontynuacją organizowanych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego od 2010 roku Targów Pracy, na których studenci mają okazję do zapoznania się z wiodącymi pracodawcami na rynku, procesami rekrutacji oraz ścieżką ich przyszłej kariery zawodowej. 

  Więcej
 • 17.01.2018

  Wyniki XLIV Przeglądu Dorobku Kół Naukowych SGGW

  Opublikowane przez: Koło Naukowe Żywieniowców SGGW

  Serdecznie dziękujemy za możliwość dołączenia do projektu FoodFakty+. Na początek chcielibyśmy podzielić się informacjami z XLIV Przeglądu Dorobku Kół Naukowych, zorganizowanego przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przegląd ten był podsumowaniem całej naszej pracy w 2017 roku.

  Więcej
 • 27.11.2017

  Kluczowe cechy produktu

  Opublikowane przez: Prokonsument Sp. z o.o.

  W ramach każdego produktu możemy wyróżnić kilka kluczowych cech, które decydują o jego unikalności. W przypadku kabanosów na pewno są to: opakowanie, smak czy gatunek stosowanego mięsa. Dodatkowo niezmiernie istotne jest zrozumienie potrzeb i akceptacja proponowanych walorów przez poszczególne grupy docelowe konsumentów. 

  Więcej

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco!

Facebook Twitter LinkedIn