Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRC Przejście z Wersji 7 na Wersję 8

Data: 15.02.2019 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 8 h

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia zyskają dogłębne zrozumienie wymagań standardu (Wersja 8). Szkolenie zaprojektowane jest tak, aby wyposażyć uczestników w wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wdrożenia zmian. Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy także akredytowane szkolenia BRC. Poznaj normę oraz zmiany jakie zaszły w nowej 8 Wersji na naszych szkoleniach.

Szkolenie skierowane do

Pracownicy zakładu pracujący w różnych obszarach, kierownicy jakości, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo żywności.

Program

NAJWAŻNIEJSZE CELE SZKOLENIOWE kursu to:

 • Zrozumienie zmian w stosunku do wymagań wynikających z wydania 7 standardu
 • Zrozumienie kroków, które należy podjąć, aby wdrożyć  nowe wymagania
 • Zapoznanie się ze zmianami w Protokole Standardu
 • Zapoznanie się z procesem auditu w odniesieniu do wydania 8 standardu

Szkolenie obejmuje:

 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat
 • poczęstunek i lunch


Przejdź do REJESTRACJI ONLINE  bezpośrednio u organizatora -> http://bit.ly/FF-BRC-Przejscie-z-Wersji7-na-Wersje8

 

 

Warunki uczestnictwa

Rejestracja na to szkolenie jest dwuetapowa: prosimy  w pierwszej kolejności o rejestrację w naszym systemie, następnie w systemie BRC Educate wg instrukcji.

Prosimy pamiętać o przyniesieniu kopii Standardu BRC na szkolenie. Darmowa kopia jest dostępna do pobrania na stronie w księgarni BRC.

Szkolenia prowadzone są przez akredytowaną trenerkę (BRC Approved Training Partner). Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują odpowiednie certyfikaty, które są wystawiane przez BRC Global Standards w Londynie.

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn