Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRC Wersja 8 Auditor Wewnętrzny

Data: 20.02.2019 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 16 h

Cel szkolenia

Szkolenie to zostało zaprojektowane w celu pozyskania przez uczestników dogłębnego zrozumienia głównych zasad oraz wymagań standardu, włączając w to „cel wymagania” (fundamental clauses) oraz „wymagania podstawowe” (statements of intent), zasad auditowania standardu BRC, włączając planowanie i raportowanie.

Szkolenie skierowane do

Nowi auditorzy standardów BRC (posiadający kompetencje auditorów wiodących) , kierownicy jakości, konsultanci, osoby chcące zyskać dogłębne zrozumienie procesu auditu.

Program

NAJWAŻNIEJSZE CELE SZKOLENIOWE to dostarczenie zrozumienia:

 • Szczegółów schematu standardów BRC
 • Wymagań standardu
 • Protokołu auditu BRC
 • Skutecznych technik auditowania
 • Kompetencji auditorskich oraz uzupełnienia raportu 
 • Monitorowania zgodności – jednostki certyfikujące
 • The BRC Global Standards Directory

Szkolenie obejmuje

 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat
 • wyżywienie

Kurs jest zakończony EGZAMINEM: 50 pytań, 75% punktów oznacza zaliczenie.

 

Przejdź do REJESTRACJI ONLINE bezpośrednio u organizatora -> http://bit.ly/FF-BRC-Wersja8-Auditor-Wewnetrzny

 

 

Warunki uczestnictwa

Uczestnicy szkolenia powinni posiadać wiedzę i praktyczne doświadczenie związane z Systemem Zarządzania Jakością, powinni mieć ukończone min. 2-dniowe szkolenie HACCP.

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn