Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Facebook Twitter LinkedIn

Deklaracja pochodzenia podstawowego składnika na etykietach żywności – wymagania nowego rozporządzenia UE

Data: 28.08.2018 14:00

Cel webinarium

W trakcie webinaru przedstawimy wymagania nowego rozporządzenia, przeanalizujemy przykłady żywności objętej tymi wymaganiami oraz związane z tym wątpliwości.

Webinarium skierowane do

Przedstawiciele branż sektora spożywczego odpowiedzialni za zgodność żywności, w tym etykiet środków spożywczych, z wymaganiami prawa UE.

Program

 • Zarys historyczny i podstawy uregulowania prawnego.
 • Oczekiwania konsumentów wobec informacji o pochodzeniu żywności.
 • Obowiązkowe i dobrowolne wskazywanie pochodzenia żywności.
 • Istotne definicje - podstawowy składnik, kraj pochodzenia, miejsce pochodzenia.
 • Wymagania nowego Rozporządzenia (UE) nr 2018/775 - wskazywanie pochodzenia podstawowego składnika, sposób prezentacji informacji na etykiecie.
 • Żywność objęta nowymi wymaganiami - analiza przykładów, wątpliwości.
 • Ważne daty - od kiedy należy stosować nowe wymagania?

Warunki uczestnictwa w Webinarium

Webinar bezpłatny, warunkiem uczestnictwa w pełnym webinarium jest dokonanie rejestracji i potwierdzenie uczestnictwa przez organizatora.

Termin: 28.08.2018, godz. 14:00

Czas trwania: 30 minut

REJESTRACJA NA WEBINAR

Bezpośredni link do rejestracji na webinar zamieszczony został poniżej:

https://www.merieuxnutrisciences.com/pl/szkolenia-formularz-zgloszeniowy

Rejestracja

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn