Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Forward21 – konferencja o praktycznej stronie cyfryzacji zakładów produkcji spożywczej

Dostępne non-stop

Cel wydarzenia

Cyfryzacja impulsem wzrostu

Zdobywanie przewagi konkurencyjnej dzięki odpowiedniej cyfryzacji  było tematem przewodnim podczas naszej wirtualnej konferencji Forward21. Liderzy biznesu w branży spożywczej realizują jasno określone cele dzięki swoim strategiom cyfryzacji. Jest to możliwe ponieważ technologie cyfrowe mają duży wpływ na dane, koszty, a także finalnie na sprzedaż. 

Podczas Forward21 skupiliśmy się na kluczowych zagadnieniach cyfryzacji. Jakie są najlepsze sposoby na cyfryzację i automatyzację  firmy? Jakie procesy można łatwo zoptymalizować? Jak wygenerować wzrost? Gdzie są firmy, z których można skorzystać w celach informacyjnych?

Wydarzenie skierowane do

W cyfryzacji nic nie jest bardziej ciekawego niż praktyka jej wykorzystania. A co może być bardziej interesującego niż poznanie czynników sukcesu przedsiębiorstwa będącego pionierem sprzedaży na rynku e-commerce? Podczas Forward21 połączyliśmy obie te rzeczy, a uczestnicy poznali szczegóły cyfrowego modelu biznesowego OTTO GOURMET.

Poza tym, Wolfgang Otto zabierał uczestników wydarzenia na krótką, wirtualną wizytę po swojej fabryce i zaprosił ich do kuchni aby wspólnie ze swoim kuchmistrzem przygotować trzydaniowe menu na lekcji gotowania. Było interaktywnie, ciekawie i z humorem.

Program

Jako dostawca ERP dla przemysłu spożywczego i napojów, podzieliliśmy się  swoimi doświadczeniami podczas Forward 21. Nasi eksperci pokazali, które narzędzia i rozwiązania do cyfryzacji i automatyzacji uznaliśmy za najlepsze. Najważniejszymi tematami były:

- Smart Factory - jak zautomatyzować i zdigitalizować produkcję?
- Digital Growth - jak wiodący producenci żywności wykorzystują cyfryzację?
- Smart Management - jak efektywnie i skutecznie zarządzać biznesem?
- Model cyfrowy firmy OTTO Gourmet
- Warsztaty kulinarne prowadzone przez CEO OTTO Gourmet

Warunki uczestnictwa

Dostęp do nagrania z konferencji jest bezpłatny, a w związku z międzynarodowym charakterem konferencji, prowadzona była w języku angielskim.

Rejestracja

Zarejestruj się

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn