Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Managerski Przegląd Miesiąca

SUBIEKTYWNE MANAGERSKIE PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Będziemy wspólnie z Państwem rozwijać tą nowatorską formę managerskiego podsumowania poprzedniego miesiąca do przeczytania w kilkanascie  minut. Skupimy się na elementach, które nie są oczywiste i były szeroko omawiane na Portalu czy prasie. Skupimy się na tym co trudno dostępne lub trzeba sięgnąć do wielu żródeł i je przeanalizować dla pełnego obrazu. Chcemy bazowac na Państwa sugestiach i rozwijać tą formę managerskiej inspiracji.

O CZY NA PEWNO BEDZIEMY PISAĆ 

 • POLSKIE PRODUKTY WYCOFANE NA CAŁYM ŚWIECIE (NIE CHODZI O RASFF)
 • HOT TOPICS - ANALIZA TEGO CO POJAWIA SIĘ W MEDIACH Z WIĘKSZĄ INTENSYWNOŚCIĄ 
 • CIEKAWE, PRZEŁOMOWE NOWE PRZYPADKI ZAFAŁSZOWAŃ ŻYWNOSCI 
 • ALE RÓWNIEŻ OPISY CIEKAWYCH NOWYCH PRODUKTÓW Z POLSKI I INNYCH RYNKÓW 

OPINIE EKSPERTÓW 

Będziemy namawiać ekspertów, Top Managerów do wymiany poglądów i opinii, wspólnego dialogu.

RUSZAMY W SIERPNIU

OFERTA STREFA MANAGERA: http://foodfakty.pl/media/Strefa_Managera.pdf

 

Słowa kluczowe:

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn