Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Membrany Alfa Laval MBR – naturalne, wydajne oczyszczanie ścieków komunalnych i przemysłowych

Membrany Alfa Laval MBR zapewniają bezproblemowe oczyszczanie ścieków przy niskich kosztach eksploatacyjnych. Oparte na opatentowanej przez Alfa Laval technologii LowResist™ łączą niewielkie wymagania w zakresie czyszczenia i konserwacji z niskim zużyciem energii i doskonałą jakością odcieku. Membrany Alfa Laval MBR są stosowane na całym świecie w oczyszczalniach ścieków wykorzystujących bioreaktory membranowe (MBR) do oczyszczania ścieków pochodzących z różnych procesów, takich jak np.:

• komunalne oczyszczalnie ścieków

• produkcja spożywcza, między innymi przemysł winiarski, browarniczy, mleczarski, napojowy, produkcja skrobi, przekąsek

• farmacja

• przemysł chemiczny

• przetwórstwo petrochemiczne

• ubojnie zwierząt

• instalacje MBR w komunalnych i przemysłowych oczyszczalniach ścieków

Najnowszy typoszereg modułów membranowych MBR posiada szereg nowych funkcji, które pozwoliły zwiększyć wydajność, zmniejszyć zużycie energii i jeszcze bardziej obniżyć koszty utrzymania. W nowym module wykorzystano sprawdzoną i przetestowaną, w setkach instalacji w ciągu ostatnich 10 lat, technologię, co gwarantuje niezawodną pracę przy możliwie najniższym koszcie posiadania. Każdy element unikatowych płaskich membran kapilarnych został specjalnie zaprojektowany przy uwzględnieniu warunków panujących w oczyszczalniach ścieków. W rezultacie uzyskano moduł charakteryzujący się niezawodnością działania, niskimi kosztami eksploatacyjnymi przy minimalnym nakładzie pracy personelu. Moduły membranowe Alfa Laval MBR są wykonane przy zastosowaniu unikatowych technologii: LowResist™, S Aerator™ i QuickSwap™, które zapewniają szereg korzyści zarówno dla komunalnych, jak i przemysłowych procesów oczyszczania ścieków w bioreaktorach MBR.

Alfa Laval wspiera Klientów na każdym etapie procesu, począwszy od wstępnego projektu, aż po cały okres eksploatacji ich instalacji. Z ponad 150 oddziałami na całym świecie i doświadczonym zespołem, pomagamy osiągać indywidualne cele w zakresie oczyszczania ścieków. Zawarcie umowy z Alfa Laval daje Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i gwarancję sprawności urządzenia. Zespół ekspertów Alfa Laval ds. technologii MBR zapewnia uzyskanie przepływu i poziomu zawiesiny określonych w zawartej umowie. Jako partner serwisowy, Alfa Laval jest zawsze gotowa do udzielenia wsparcia. Dysponujemy personelem serwisowym w blisko 100 krajach. Dzięki doskonałej logistyce, gwarantujemy, że wszystkie niezbędne części zamienne będą dostarczone tak szybko, jak to możliwe.

Słowa kluczowe: membrany, oczyszczanie ścieków przemysłowych i komunalnych, niskie zużycie energii, doskonała jakość odcieku

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn