Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Mérieux NutriSciences rozszerza portfolio Rozwiązań Digitalowych poprzez przejęcie pakietu większościowego traQ’food

Kategoria: Bezpieczeństwo Żywności

Mérieux NutriSciences ogłasza nabycie większości udziałów traQ’food®, francuskiego start-up’u, który opracował aplikację wspomagającą zarządzanie planem kontroli higieniczno-sanitarnej w restauracjach i punktach gastronomicznych. traQ’food® jest strategicznym uzupełnieniem portfolio usług Mérieux NutriSciences z zakresu Rozwiązań Digitalowych.

Założony w 2015 roku traQ’food wprowadził na rynek aplikację traQ'food®, która ułatwia codzienne zarządzaniem Planem Kontroli Sanitarnej w restauracjach, punktach gastronomicznych i firmach cateringowych. Aplikacja, dostosowana do rodzaju i wielkości działalności, oferuje szeroki zakres funkcji, w tym śledzenie etykiet, kontrolę towarów, monitowanie temperatury za pomocą czujników, co umożliwia digitalizację dokumentów, zapewnia zgodność z przepisami i automatyzację zarządzania dostawami. W roku 2016 aplikacja traQ’food® otrzymała nagrodę “Blue Ocean Award” w ramach konkursu mającego na celu wyróżnienie francuskich firm tworzących nowe rynki poprzez dostarczanie innowacyjnych usług lub produktów.

Philippe Sans, Prezes i Dyrektor Generalny Mérieux NutriSciences skomentował: “Dostarczanie naszym klientom innowacyjnych rozwiązań gwarantujących ochronę konsumentów zawsze było i jest głównym priorytetem Mérieux NutriSciences Dzięki inwestycji w traQ’food rozszerzamy ofertę usług digitalowych, która zwiększa efektywność pracy poprzez nadanie znaczenia danym.” Po czym dodał: “Technologia digitalowa znacząco zmieniła naszą działalność i stała się dla nas jednym z głównych obszarów zainteresowania.

Jest to idealne partnerstwo, które łączy techniczno-naukowe know-how uznanego lidera w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa żywności i producenta dostarczającego rozwiązania w zakresie oprogramowania.” skomentował Rudy Hattab, założyciel traQ’food.

Mérieux NutriSciences, wychodząc naprzeciwko współczesnemu, wymagającemu rynkowi, otworzyło jednostkę biznesową dedykowaną Rozwiązaniom Digitalowym. Celem Rozwiązań Digitalowych jest zapobieganie problemom związanym z jakością, a tym samym ochrona wizerunku firmy i zdrowia konsumentów. Utworzona w styczniu 2017 r. jednostka biznesowa, wspierana 50-letnim doświadczeniem naukowym w zakresie mikrobiologii i chemii, opracowuje i wdraża oprogramowanie oraz rozwiązania ułatwiające zarządzanie danymi. traQ'food® uzupełnia portfolio rozwiązań digitalowych, które obejmują QualMap, EnviroMap® i myMXNS.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.merieuxnutrisciences.com lub www.traqfood.com

 

Mérieux NutriSciences: Jako część Instytutu Mérieux, Mérieux NutriSciences jest dedykowany ochronie zdrowia konsumentów na całym świecie, poprzez dostarczanie szerokiej gamy badań dla przedsiębiorstw związanych z żywnością i odżywianiem, agrochemikaliami, środowiskiem oraz dla sektora farmaceutycznego i kosmetycznego.

traQ’food: traQ'food to francuska firma typu start-up, która wprowadziła na rynek tytułową aplikację wspomagającą zarządzanie planem kontroli sanitarnej w restauracjach i punktach gastronomicznych.

Autor: Merieux NutriSciences

Przeczytaj także

Artykuł opublikowany dzięki firmie:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn