Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Plan ograniczenia ryzyka Food Fraud - Inteligentny plik Excel

Wersja kompatybilna z Excel 2013 - Excel 2019, nie wymaga instalacji ani używania specjalnego oprogramowania

 

Narzędzie do ograniczania oszustw związanych z żywnością pomoże Ci zapewnić:

· Analizę łańcucha dostaw Twoich surowców i produktów

· Identyfikację podatności na każdym etapie łańcucha dostaw i dla każdego produktu

· Ocenę podatności za pomocą prostych kryteriów

· Identyfikację działań łagodzących skutki i osób odpowiedzialnych

· Monitorowanie stanu środków łagodzących

· Wykazanie należytej staranności

· Kontrolę nad słabymi punktami łańcucha dostaw

· Utrzymanie odpowiedniej, udokumentowanej informacji

· Przegląd zarządzania programem ochrony żywności

 

Obejrzyj mini szkolenie, zapoznaj się z nowymi wymaganiami IFS w zakresie tematyki oszustw żywnościowych i poznaj działanie narzędzia Excel, które służy do przeprowadzenia planu ograniczenia:

Mini szkolenie - Nowe wymagania Food Fraud w standardzie IFS v7 Food - narzędzia do zarządzania planem ograniczania oszustw produktowych 

Słowa kluczowe: Food Fraud, Inteligentny Excel, plan ograniczenia, oszustwa produktowe, fałszowanie żywności, analiza ryzyka

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn