Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Platforma Imperium

Technologia Mikrofiltracji przeznaczona dla Przemysłu Spożywczego i Napojów - Platforama Imperium. 

Nowo opracowana Platforma Pall przynosi producentom żywności i napojów znaczące udoskonalenie technologii mikrofiltracji, zapewnia redukcję kosztów operacyjnych, zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia pakowanego produktu i zapewnia skuteczność procesu.

Pierwszymi produktami, z platformy Imperium są wkłady filtracyjne Imperium do Stabilizacji Mikrobiologicznej Produktu (Imperium MSB) oraz obudowy filtracyjne (Imperium Filter Housing). Filtry te są przeznaczone są do stabilizacji mikrobiologicznej wina, cydru, piwa i wody butelkowanej i są przewidziane do stosowania na ostatnim etapie filtracji przed pakowaniem produktów. Filtry Imperium MSB usuwają mikroorganizmy powodujące psucie produktu, mogące negatywnie wpłynąć na jego smak i jakość oraz zapewniają otrzymanie napojów świeżych i stabilnych w czasie przechowywania.

Konstrukcja Imperium MSB to 10 m2 efektywnej powierzchni filtracyjnej uzyskanej z nowo opracowaną membraną Supor® PES. Zaledwie jeden filtr Imperium MSB może zastąpić do sześciu trzydziestocalowych standardowych wkładów filtracyjnych, co znacznie redukuje koszty operacyjne.

Test integralności Imperium zmniejsza możliwość wystąpienia potencjalnie fałszywych wyników testów integralności, dzięki czemu producenci zyskują większą pewność jakości produktu i zmniejszają ryzyko niewykrycia zanieczyszczenia produktu zapakowanego. Konstrukcja filtra Imperium MSB zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia filtra, szczególnie poprzez redukcję o 88% połączeń międzymateriałowych.

Dzięki modułowej budowie i możliwej zmianie konfiguracji, System Imperium umożliwia pracę ciągłą i zapewnia, że harmonogram produkcji pozostaje nieprzerwany.

Więcej informacji na: http://foodandbev-pall.marketingnow.site/imperium-platform/

Słowa kluczowe: technologia, filtry, mikrofiltracja, napoje, bezpieczeństwo żywności. 

Słowa kluczowe: filtracja

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn