Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

SZKOLENIE: SUPLEMENTY DIETY - PRAWO i PRAKTYKA. Skład, znakowanie, wprowadzanie do obrotu.

Data: 05.04.2022 Miejsce: online
Czas trwania: 3 h

Cel szkolenia

Aktualizacja i usystematyzowanie wiedzy dotyczącej wybranych zagadnień prawa żywnościowego mających zastosowanie w branży suplementów diety (skład, znakowanie, wprowadzanie do obrotu).

 

Szkolenie skierowane do

To szkolenie dla każdego z branży suplementowej, kto chce być na bieżąco ze stanem prawnym dotyczącym suplementów i wyzwaniami związanymi z wprowadzaniem ich do obrotu w Polsce.

 

Program

 • Składniki suplementów diety
 • Obowiązkowe elementy oznakowania suplementów
 • Deklarowanie korzyści dla zdrowia i innych dobrowolnych informacji
 • Zasady wprowadzania do obrotu i urzędowa kontrola suplementów
 • Przegląd orzecznictwa dotyczącego suplementów diety i ich znaczenie dla firm

 

Szczegóły dostepne sa na stronie Organizatora: https://www.igifc.pl/szkolenie/szkolenie-suplementy-diety-5-4-22/ 

 

Warunki uczestnictwa

Czas i miejsce: 5 kwietnia 2022 roku, online – platforma ClickMeeting

Zgłoszenia należy dokonać wypełniając FORMULARZ na stronie Organizatora https://www.igifc.pl/formularz-zgloszeniowy/

 

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn