Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

SZKOLENIE - Urzędowa kontrola krok po kroku

Dostępne non-stop

Cel webinarium

Kontrola od A do Z, czyli od wszczęcia postępowania do wydania decyzji. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat kontroli przeprowadzanej przez organy kontroli.

Z tego szkolenia dowiesz się co może urzędnik kontrolujący Twoją firmę, a czego mu nie wolno. Czy kontrola musi być zapowiedziana? Jak zachować się w trakcie kontroli, a także wielu innych rzeczy wynikających z przepisów prawa oraz doświadczenia prowadzących. Oprócz tego w trakcie szkolenia zostaną omówione i skomentowane najnowsze dane dotyczące postępowań, w oparciu o informacje publiczne pozyskane bezpośrednio od organów inspekcji.

 
 

Webinarium skierowane do

Osoby odpowiedzialne za reprezentowanie przedsiębiorcy w trakcie kontroli.

Osoby pracujące w branży spożywczej, które na co dzień pracują z prawem żywnościowym, są odpowiedzialne za etykietowanie, wprowadzenie produktów do obrotu, zapewnienie bezpieczeństwa żywności itp., producenci żywności, technolodzy żywności.

Program

 1. Jakie są podstawy prawne przeprowadzania urzędowych kontroli?
 2. Który organ urzędowej kontroli odpowiada za jaki obszar kontroli w Twoim przedsiębiorstwie?
 3. Przebieg kontroli krok po kroku.
 4. Co może inspektor?
 5. Co może kontrolowany?
 6. Wynik kontroli jest niepomyślny - co dalej?
 7. Kiedy warto się odwoływać i jakie są możliwości odwołania?
 8. Sesja Q&A.

 

NOWOŚĆ! 
Obawiasz się czy w trakcie szkolenia zostaną omówione wszystkie interesujące Cię zagadnienia i problemy? Nie czekaj i zadaj pytanie Trenerom już teraz! Skorzystaj z poniższego formularza i prześlij swoje pytanie jeszcze PRZED SZKOLENIEM! Trenerzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale w przypadku znacznej liczby zapytań zastrzegają sobie prawo wyboru najciekawszych, które zostaną omówione na żywo w trakcie webinaru. Szanujemy Twoją prywatność - wypełniając poniższy formularz zachowujesz anonimowość.
 
Termin nadsyłania propozycji pytań upływa 15 maja.
Kliknij tutaj i zadaj pytanie trenerom.
 

Warunki uczestnictwa

 • Koszt uczestnictwa - 490 zł netto
 • Klienci Strefy Managera - opłata 390 zł netto za uczestnika
 • Termin szkolenia ustalany indywidualnie na podstawie deklaracji uczestnictwa

Zarejestruj się poniżej, aby wziąć udział w szkoleniu:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn