Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

VLOG ŻYWNOŚĆ WOLNA OD GMO

Data: 10.12.2019 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 8 h

Cel szkolenia

Podczas szkolenia uczestnicy poznają wymagania systemu VLOG dotyczącego produkcji żywności w łańcuchu wolnym od GMO i stworzonego przez niemieckie stowarzyszenie Verband Lebensmittel ohne Gentechnik e.V., po szkoleniu uczestnicy pozyskają m.in.:

 • wiedzę praktyczną z zakresu certyfikacji zgodnej z wymaganiami VLOG,
 • umiejętność z zakresu kwalifikowania ryzyka w gospodarstwie rolnym/przedsiębiorstwie,
 • wiedzę na temat spełnienia wymagań VLOG w obrębie własnego przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego,
 • podstawową wiedzę z zakresu przygotowania dokumentacji spełniającej wymogi VLOG.

Szkolenie skierowane do

Właścicieli gospodarstw rolnych, właścicieli firm handlowych i transportowych, Pełnomocników ds. Jakości w zakładach spożywczych i paszowych, pracowników Działów Kontroli Jakości, pracowników odpowiedzialnych za żywienie zwierząt w gospodarstwach rolnych i fermach drobiu, pracowników odpowiedzialnych za zaopatrzenie w zakładach spożywczych i paszowych.

Program

 • Wprowadzenie
 • Standard VLOG – w jakim celu powstał
 • Wymagania podstawowe standardu
 • Przygotowanie uczestników z zakresu podstawowej wiedzy na temat otrzymywania GMO,
 • Sposoby analizy i detekcji GMO – w jakich materiałach GMO może zostać wykryte
 • Okresy konwersji żywienia zwierząt
 • Kategorie ryzyka – klasyfikacja podmiotu
 • Proces wdrażania standardu VLOG
 • Możliwości certyfikacji podmiotów na zgodność z  VLOG – certyfikacja indywidualna oraz grupowa
 • Zakupy i dostawy surowców zgodnie z wymaganiami VLOG
 • Wymagania szczegółowe VLOG: produkcja pasz, transport i logistyka, produkcja rolna, przetwórstwo.

Warunki uczestnictwa

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn