Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Wymagania BRC 7

Data: 07.08.2018 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 8 h

Cel szkolenia

Zapoznanie uczestników szkolenia ze zmianami w wymaganiach normy BRC w związku z publikacją nowego siódmego wydania Globalnej Normy Bezpieczeństwa Żywności (BRC).

Szkolenie skierowane do

Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych w firmach spożywczych za wdrażanie i utrzymanie wymagań Globalnej Normy Bezpieczeństwa Żywności (BRC Food).

Program

Wprowadzenie – rozwój standardów BRC
Harmonogram wdrożenia zmian w BRC Food
Przegląd zmian
· Nowe wymagania fundamentalne
· Praktyczna interpretacja innych nowych wymagań
· Systemy dla HACCP, Food Defense, autentyczności
· Zmiany publikowane na stronie BRC
· Dobrowolne moduły
· Zmodyfikowane drzewko decyzyjne – dodatkowe strefy ryzyka
· Nowy system oceny

Praktyczna interpretacja nowych wymagań
Ćwiczenia

Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia uczestnictwa w szkoleniu.

Warunki uczestnictwa

przesłanie zgłoszenia na podany adres do zgłoszeń.

Koszt szkolenia: 480,00 PLN (netto) od osoby.

Zapytaj organizatora o szczegóły

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn