Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Zmiany w IFS Food 7 (on-line)

Data: 14.01.2021 Miejsce: ONLINE
Czas trwania: 8 h

Cel szkolenia

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą poznać i zrozumieć zmiany wprowadzone w najnowszym wydaniu standardu IFS Food 7.

 

Uczestnicy szkolenia będą ponadto potrafili zidentyfikować wszystkie obszary wymagające aktualizacji w ich obecnym systemie zarządzania, a także określić i zaplanować zakres prac niezbędnych do przejścia na nową wersję standardu IFS Food 7.

Szkolenie skierowane do

Szkolenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności opartych na normie IFS Food 7, a w szczególności:

 • pełnomocników systemu,
 • auditorów wewnętrznych,
 • pracowników działu jakości
 • kadry kierowniczej,
 • konsultantów,
 • a także wszystkich osób, które czeka praca przy aktualizacji dokumentacji i systemu do wymagań nowej wersji IFS.

Program

 • Przedstawienie i omówienie zmian wprowadzonych w nowym wydaniu IFS Food 7.
 • Interpretacja nowych wymagań.
 • Identyfikacja obaszarów wymagających zmiany w obecnym systemie zarządzania bezpieczeństwem żywności, opartym o standard IFS Food 6.1.
 • Planowanie ściżki przejścia na nową wersję IFS Food 7.

Warunki uczestnictwa

Termin szkolenia:

 • 14.01.2021 - szkolenie w formie online 
 • 16.02.2021 -  szkolenie w formie online
 • 12.03.2021 - szkolenie w formie online
 • 27.04.2021 - szkolenie w formie online

 

Szkolenie może zostać zorganizowane również w formie zamkniętej. Termin ustalany indywidualnie.

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem tel. 668-932-136

 

Koszt szkolenia online: 450 PLN netto + 23% VAT

Przy zgłoszeniu drugiej osoby z firmy - oferujemy 5% rabatu.

Przy zgłoszeniu trzeciej osoby z firmy - oferujemy 10% rabatu.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Aby wziąć udział w szkoleniu, nie potrzebują Państwo zaawansowanego oprogramowania ani sprzętu. Wystarczy jedynie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon.

Szkolenia online realizowane będą w trybie „na żywo” dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań oraz dyskusji z trenerem i pozostałymi uczestnikami.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

możliwość uczestnictwa w szkoleniu bez wychodzenia z domu
brak dodatkowych kosztów związanych z noclegiem i dojazdem
możliwość rozmowy z trenerem i zadawania pytań tak samo jak na szkoleniu stacjonarnym
każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat
aby wziąć udział wystarczy tylko dostęp do komputera i Internetu
 

Dodatkowe informacje oraz zapisy na stronie: https://www.isoqar.pl/pl/szkolenia/branza-spozywcza/zmiany-w-ifs-food-7

 

Szkolenie zamknięte:

Oferujemy również możliwość organizacji szkolenia w formie zamkniętej bezpośrednio w siedzibie klienta. W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem tel. 668-932-136

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn