Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

ZROZUMIENIE WYMAGAŃ BRC GLOBAL STANDARD PACKAGING AND PACKAGING MATERIALS – WYDANIE 5

Data: 20.02.2019 Miejsce: Gdynia
Czas trwania: 16 h

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom zrozumienie szczegółów zmian w zakresie  wymagań oraz Protokołu Standardu w wydaniu 5.

Szkolenie obejmuje zagadnienia przedstawione w taki sposób aby pokazać w najlepszy sposób ich stosowanie  w przemyśle opakowaniowym.

 KORZYŚCI ZE SZKOLENIA:

Zrozumienie wymagań w zakresie zmian w Standardzie z uwzględnieniem rozwoju przemysłu opakowaniowego
Zrozumienie wymagań zawartych w Protokole Standardu oraz modułów dobrowolnych
Przedstawienie obowiązującego procesu certyfikacji dla wydania 5 Standardu
Znajomość funkcjonowania BRC Global Standards Directory oraz BRC Participate
Zrozumienie programów zgodności BRC
 

Szkolenie skierowane do

Auditorów jednostek certyfikujących
Producentów
Personelu jednostek certyfikujących odpowiedzialnych ze przeglądy techniczne i podejmujące decyzje w procesach certyfikacji
Konsultantów

Program

Program obejmuje wykłady i ćwiczenia w zakresie:
Podstawy i korzyści ze standardu
Omówienie wymagań standardu
Audit i działania poauditowe
BRC Directory, BRC Participate, program zgodności BRC

Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie uczestnika bezpośrednio u trenera magda@ledwon.pl oraz zapisanie się na szkolenie na platformie BRC Educate. Wytyczne dotyczące zapisu na szkolenie uczestnicy otrzymają od trenera. Zapis na platformie BRC Educate jest konieczny w celu uzyskania dostępu do egzaminu i certyfikatu wydawanego przez BRC Trading Ltd. w Londynie.

Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe opracowane przez BRC i tłumaczone na język polski. Szkolenie również jest prowadzone w języku polskim. Konieczne jest posiadanie własnej kopii Standardu.

Zapytaj organizatora o szczegóły

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn