Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Facebook Twitter LinkedIn

WEBINARIUM - Przewodnik Food Produkt Fraud

Data: 22.10.2018 Miejsce: CAŁA POLSKA
Czas trwania: 1 h

Cel szkolenia

Obowiązująca od początku lipca wersja 6.1 standardu IFS wprowadziła nowe wymagania dotyczące zarządzania ryzykiem wystąpienia zafałszowań. Pomocą we wdrażaniu i utrzymaniu planu ograniczenia oszustwom produktowym jest wydany przez IFS Przewodnik Product Fraud.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z metodami i przykładami oceny ryzyka przed zafałszowaniom, które może zastosować firma, aby spełnić wymagania nowej wersji standardu IFS.

Szkolenie skierowane do

Pracownicy wszystkich szczebli, osoby odpowiedzialne za wdrożenie nowych lub utrzymywanie istniejących systemów, osoby zaangażowane w doradztwo w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności i ich auditowanie. Osoby zainteresowane tematyką szkolenia.

Program

1. Terminy i definicje
2. Wymagania Food Fraud w IFS w. 6.1
3. Zalecenia dotyczące metodyki prowadzenia oceny ryzyka (VACCP)
4. Przykład oceny VACCP dla dostawców
5. Pytania, jakie zada auditor podczas auditu z zakresu Food Fraud.

Warunki uczestnictwa


Wypełnienie, akceptacja i przesłanie formularza zgłoszeniowego (plik .doc lub zgłoszenie ze strony internetowej https://hamilton.com.pl/oferta/szkolenia-i-audyty/harmonogram-szkolen/ )

Zapytaj organizatora o szczegóły

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn