BRCGS Food Safety, wydanie 9 dla Auditorów
Data: 01.06.2026 Miejsce: Gdynia
Czas trwania: 24 h
Cel szkolenia
Celem szkolenia jest umożliwienie uczestnikom pełne go zrozumienia i znajomości interpretacji standardu BRCGS Food safty wydanie 7 i zdobycie kompetencji do oceny zgodności.
Szkolenie skierowane do
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób zainteresowanych pracą jako auditorzy BRCGS (osoby posiadające już kwalifikacje auditora wiodącego), kierowników ds. jakości oraz operacyjnych producentów, auditorów wewnętrznych, personelu jednostek certyfikujących,
Program
Program obejmuje cały zakres standardu – omówienie wymagań oraz protokołu z uwzględnieniem auditowania.
Warunki uczestnictwa
Uczestnicy, którzy chcą się ubiegać o status auditora jednostki certyfikującej muszą posiadać certyfikat auditora wiodącego no ISO 9001, ISO 22000. W pozostałych przypadkach nie jest to konieczne.
Zapytaj organizatora o szczegóły


