Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Colilert-18® - wykrywa w wodzie zarówno bakterie z grupy coli, jak i Escherichia coli

Colilert-18® wykrywa jednocześnie zarówno bakterie z grupy coli, jak i Escherichia coli w wodzie i umożliwia otrzymanie wyników w ciągu 18 godzin. Metoda Colilert-18/Quanti-Tray jest normą ISO obowiązującą na całym świecie przy wykrywaniu w wodzie bakterii z grupy coli i E. coli (ISO 9308-2:2012). Wyniki próbek inkubowanych przez noc można odczytać następnego dnia rano. Colilert-18 zapewnia znaczące korzyści pod względem przebiegu pracy i umożliwia szybkie podjęcie działań w przypadku wykrycia zanieczyszczenia. Wczesne wykrycie bakterii z grupy coli w systemie dystrybucji wody może pomóc w ograniczeniu gromadzenia się biofilmu oraz sporadycznych zanieczyszczeń w dalszych jego punktach, z kolei wysoka swoistość znacząco redukuje liczbę niedokładnych, fałszywie dodatnich wyników, będących  przyczyną niepewności i zbędnych kosztów. Akredytacja zgodnie z normą ISO 17025 oraz zgodność z normą ISO 11133 pozwalają uprościć procedury kontroli jakości.

Więcej: https://www.idexx.pl/pl/water/water-products-services/colilert-18/

 

Słowa kluczowe: Escherichia coli, badanie wody, jakość wody, metody analityczne, test Colilert

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn