Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Polskie biuro ISOQAR powstało pod koniec 2003 roku. Jesteśmy biurem krytycznym brytyjskiej jednostki certyfikującej Alcumus ISOQAR Ltd. Taka metoda współpracy pozwala nam korzystać z całości akredytacji przyznanej Alcumus ISOQAR Ltd przez UKAS, BRC, IFS, FSSC i APMG International. Polityką ISOQAR jest skupianie się na certyfikacji systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, środowiskiem, energią, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem informacji. Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, ale swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz w innych krajach Europy centralnej i wschodniej.

Nasza jednostka certyfikująca szczyci się swoim charakterystycznym podejściem, co wyraża hasło „JESTEŚMY DOSTĘPNI" w naszym logo. Sensem tego stwierdzenia jest fakt, że chętnie wyciągamy pomocną dłoń do naszych obecnych oraz potencjalnych Klientów. Istniejemy, aby Państwu pomóc przez korzystanie z naszych usług. Zachęcamy do otwartych rozmów, nie tylko na temat certyfikacji i szkoleń, ale także o sprawach dotyczących Państwa biznesu, o tym jak możemy pomóc go udoskonalić i stworzyć bardziej skuteczny system zarządzania.

Obszary działania:

  • Certyfikacja produktów
  • Certyfikacja systemów zarządzania
  • Szkolenia
  • Audity luk
  • Audity drugiej strony

Słowa kluczowe: isoqar, jednostka certyfikująca, certyfikacja, certyfikat, brc, brc packaging, brc iop, ifs, fssc 22000, iso, iso 22000, haccp, bezpieczeństwo żywności, fałszowanie żywności,

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn