Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

10. Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego - podsumowanie

W dniach 13-15 listopada odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Kongresu Świata Przemysłu Farmaceutycznego. Wydarzenie skierowane było do producentów leków, dostawców surowców, maszyn, urządzeń laboratoryjnych, opakowań oraz rozwiązań stosowanych w branży farmaceutycznej. Uczestnictwo w kongresie pozwoliło odwiedzającym na udział w seminariach prowadzonych przez ekspertów z branży, a także umożliwiło im odwiedzenie stoisk wiodących dostawców rozwiązań dla branży farmaceutycznej. Już po raz drugi Krajowa Rada Suplementów i Odżywek objęła swoim patronatem to wydarzenie.

Tegoroczna edycja kongresu rozszerzona została o prelekcje skierowane do branży suplementów. Dwudniowa sesja wykładowa pt. "Produkcja Kontraktowa i Suplementy Diety" poruszała m.in. technologiczne jak i legislacyjne aspekty suplementów diety. Wykłady spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników kongresu i były punktem wyjścia dla wielu dyskusji w kuluarach.

Dziękujemy Członkom KSRiO za udział w wydarzeniu, a prelegentom (dr Anna Michalak, Curtis Health Caps; dr n. med. Beata Romanowska-Pietrasiak i Tomasz Bystry, Sensilab Polska; dr Karolina Rudnicka, Uniwersytet Łódzki; Justyna Nowak, Master Pharm S.A.; dr Joanna Uchańska,. Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy; dr Andrzej Balicki i Jolanta Dąbrowicz, DLA Piper; Iwona Kowalczyk-Andrzejewska i Grażyna Osęka, Foodie) za merytoryczne i wartościowe wystąpienia.

Jednocześnie jest nam miło podzielić się z Państwem wyróżnieniem, jakie Stowarzyszenie otrzymało od organizatora za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia.

Słowa kluczowe:

Artykuł opublikowany dzięki

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn