Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Audytor wewnętrzny standardu BRC v.8

Data: 03.06.2020 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 6 h

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i uprawnień audytora wewnętrznego wg standardu BRC v.8

Szkolenie skierowane do

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych daną tematyką i pragnących zdobyć wiedzę i uprawnienia audytora wewnętrznego standardu BRC

Program

1. Programy warunków wstępnych (wymagania dotyczące infrastruktury, mediów, wyposażenia, surowców, warunków produkcji, składowania, procesów mycia i dezynfekcji, zapobiegania szkodnikom, higieny osobistej, wycofania wyrobów z rynku, wymagania z zakresu zalecanych mechanizmów komunikacji z klientem, aktywna ochrona produktu),
2. Standard BRC jako zharmonizowany standard łączący narzędzia zarządzania,
3. Analiza i doskonalenie Systemu Jakości (weryfikacja skuteczności procesów, walidacja kombinacji środków nadzoru, audity wewnętrzne, działania korygujące i zapobiegawcze),
4. Zasady prowadzenia audytu,
5. Rodzaje audytów oraz wymagania i obowiązki audytora,
6. Proces przygotowania audytu,
7. Proces przeprowadzenia audytu,
8. Proces raportowania audytu,
9. Omówienie działań poauditowych,
10. Omówienie istoty działań korygujących,
11. Podsumowanie szkolenia.

Szkolenie realizowane będzie w godzinach: 10.00 - 16.00

Warunki uczestnictwa

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.05.2020 r.

Koszt szkolenia:

649 zł + 23% VAT za osobę: przy zgłoszeniu 1 osoby z firmy.

599 zł + 23% VAT za osobę: przy zgłoszeniu 2 lub więcej osób z firmy.

Koszt obejmuje: wykłady, materiały szkoleniowe, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu oraz przerwy kawowe i obiad.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

- telefonicznego: (48) 22 783 17 34
- mailowego: szkolenia@jars.pl

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn