Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRCGS dla Materiałów Opakowaniowych Wydanie 6: Szkolenie dla auditorów-ON - LINE

Data: 29.07.2020 Miejsce: Gdynia
Czas trwania: 18 h

Cel szkolenia

Kluczowe cele szkolenia:

Umiejętność opisania zakresu dla firm i produktów objętych Standardem;
Wiedza, co jest wymagane do spełnienia wymagań Standardu;
Przygotowanie do auditu w zakresie wymagań Standardu;
Zrozumienie protokołu auditów Standardu.

Szkolenie skierowane do

Konsultantów
Kierowników technicznych i jakości w zakładach, które chcą uzyskać głębsze zrozumienie procesu auditu BRCGS
Nowych auditorów BRCGS, którzy już posiadają kwalifikacje Auditora Wiodącego ISO 9001

Program

Szkolenie zostało zaprojektowane przez BRCGS tak, aby umożliwić uczestnikom pełne zrozumienie ogólnych wymagań standardu, w tym wymagań fundamentalnych oraz deklaracji celu a także sposobu przeprowadzenia auditu BRCGS, w tym planowania i raportowania auditu.

 

Warunki uczestnictwa

Uczestnicy powinni pobrać i przeczytać kopię BRC Globalnego Standardu dla Materiałów Opakowaniowych Wydanie 6 przed przystąpieniem do szkolenia. Standard jest dostępny na stronie www.brcgsbookshop.com od sierpnia 2019 r.

Ocena: egzamin po szkoleniu dla auditora 50 pytań; Ocena zaliczająca 75%. Szkolenie i egzamin są prowadzone poprzez platformę BRC Educate, certyfikat jest wydawany przez BRCGS i pobierany z BRC Educate.

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn