Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRCGS Global Standard for Packaging Materials Wersja 6 Szkolenie dla zakładów

Data: 10.10.2022 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 16 h

Cel szkolenia

Szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć uczestnikom wiedzy na temat wymagań standardu (w tym wymagań fundamentalnych (podstawowych)) w wydaniu 6. Osoby uczestniczące uzyskają również wiedzę na temat przebiegu auditu systemu, w tym przygotowania do auditu, niezgodności, działań korygujących i tematów związanych z certyfikatem. 

Szkolenie skierowane do

Osoby jakościowe, techniczne, zajmujące się systemem w zakładach.

Program

NAJWAŻNIEJSZE CELE SZKOLENIA

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą w stanie:

 • Zrozumieć wymagania i korzyści standardu BRCGS PM
 • Określić szczegółowo punkty mówiące o analizie zagrożeń i ocenie ryzyka,
 • Określić wymagania dotyczące zaangażowania najwyższego kierownictwa i budowania kultury jakości i bezpieczeństwa produktu
 • Określić szczegóły procesu auditu i certyfikacji
 • Określić zakres i plan auditu
 • Określić - co oznacza audit, niezgodność i działanie korygujące
 • Wykorzystać BRCGS Directory do zarządzania raportem z auditu
 • Zrozumieć program BRCGS Global Compliance

EGZAMIN: 25 pytań, 60% zaliczenie

Przejdź do opisu szkolenia dostępnego bezpośrednio na stronie organizatora -> https://page.bsigroup.com/PL-BSI-FOOD-Schedule-BRCGS-Wersja-6-Zaklady-FF-opis

Szkolenie dostępne w języku polskim lub po angielsku w międzynarodowej grupie.

 

 

 

Warunki uczestnictwa

Wiedza na temat produkcji opakowań jest niezbędna podczas szkolenia.

Zarejestruj się -> https://page.bsigroup.com/PL-BSI-FOOD-Schedule-BRCGS-Wersja-6-Zaklady-FF-rejestracja

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn