Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Flottweg Sedicanter® - wirówka

Wirówka Sedicanter® firmy Flottweg do przetwarzania produktów drobnoziarnistych i kleistych.
Sedicanter® firmy Flottweg jest innowacyjną wirówką sedymentacyjną (dekantacyjną), która łączy w sobie zalety wirówek dekantacyjnych i separatorów talerzowych.

Siła odśrodkowa Sedicantera® wynosi od 7000 do 10.000 x g. Jego wydajność oczyszczania jest więc podobna do wydajności wirówki talerzowej.

Jednocześnie konstrukcja Sedicantera® pozwala na przetwarzanie duże ilości fazy stałej w nadawie, podobnie jak dekanter. Jednak w odróżnieniu od dekantera Sedicanter® może przetwarzać również bardzo drobne i lepkie cząstki stałe, co dla dekantera będzie stanowić trudność, ze względu na ich miękką konsystencję. Nawet w przypadku niestałych doprowadzanych ilości uzyskuje możliwie najlepszą dokładność separowania dzięki nastawnej tarczy skórującej.

Sedicanter® łączy w sobie zalety separatorów talerzowych i wirówek dekantacyjnych. Oczyszcza zawiesinę podobnie jak separator, tzn. dostarcza optymalnie oczyszczony odciek. Jednocześnie przetwarza, podobnie jak dekanter, duże ilości fazy stałej na dopływie i uzyskuje suchą fazę stałą (osad) na wychodzie.

Sedicanter® jest odpowiedni do przetwarzania miękkich produktów takich jak biomasa, zawiesiny drożdży, zawiesina białka, wywar gorzelniany, i wiele innych.

Flottweg konstruuje wirówkę Sedicanter® od 20 lat. Oferujemy duże doświadczenie oraz liczne referencje od znanych firm na całym świecie.

Nasza wirówka Sedicanter® charakteryzuje się szczególną wydajnością, wysoką jakością i trwałością.

POBIERZ BROSZURĘ

 

Słowa kluczowe: Sedicanter®, wirówka do produktów drobnoziarnistych i kleistych

Sedicanter®

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn