Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn
  • 18.10.2022

    Przyszłość należy do białka roślinnego

    Zapotrzebowanie na białka roślinne jest zaspokajane głównie przez białka sojowe. Jednak zapotrzebowanie na alternatywy niemodyfikowane genetycznie jest bardzo duże. Obecnie jest ono pokrywane głównie przez białka grochu, choć w przyszłości można by również skuteczniej wykorzystać ziemniaka. Optymalizacja przetwarzania pozwala na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie surowców roślinnych. Wirówki przemysłowe, takie jak dekantery Flottweg, pomagają wykorzystać te cenne zasoby.

    Czytaj więcej

FLOTTWEG SE

Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech dekantery, wirówki talerzowe, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanin/oddzielania zawiesin oraz zagęszczania i odwadniania osadów.

Każda pojedyncza maszyna, która opuszcza nasz południowoniemiecki zakład, ucieleśnia nasze wartości i naszą filozofię. Pragniemy, aby klienci Flottweg osiągali rezultaty, które będą nie do pobicia przez konkurencję. Pasja w dążeniu do perfekcji określa nasz sposób myślenia i działania.

Większość z naszych maszyn jest eksploatowanych przez dziesiątki lat od momentu ich uruchomienia. Dlatego na całym świecie Flottweg to synonim doskonałej jakości, wyjątkowego serwisu i długofalowej wydajności.

 
Produkty
Dekantery, wirówki talerzowe, prasy taśmowe, układy sterowania, rozwiązania systemowe / instalacje, serwis posprzedażowy.
 
Marki
Tricanter®, Sedicanter®, Sorticanter®, Prodecanter®, HTS-Dekanter®, Recuvane®, Soft Shot®, Simp Drive®, Simp Control®, Xelletor®

Słowa kluczowe: dekantery, wirówki talerzowe, prasy taśmowe, układy sterowania, rozwiązania systemowe / instalacje, serwis posprzedażowy

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn