Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Nadchodzące zmiany w przepisach dotyczących znakowania. Jak i kiedy przygotować firmę?

Data: 20.04.2021 10:00

Cel webinarium

Celem szkolenia jest przedstawienie informacji o pracach na poziomie unijnym w zakresie zmian przepisów dotyczących znakowania żywności a przede wszystkim rozporządzenia 1169/2011. Podczas szkolenia przedstawiony zostanie zakres zmian, omówione będą konsekwencje zmian dla firm oraz przedstawione ramy czasowe. W ramach Europejskiego Zielonego Ładu Komisja Europejska podejmuje szereg inicjatyw legislacyjnych, które mają na celu ograniczenie negatywnego wpływu produkcji żywności na środowisko. Ważnym tematem pozostaje wciąż kwestia informacji na temat żywności umożliwiających świadome wybory prowadzące do ograniczenia plagi otyłości. KE przygotował konkretne propozycje zmian przepisów nad którymi już proceduje. Szkolenie ma na celu przedstawić przegląd tych prac wraz z omówieniem konsekwencji dla branży. Dodatkowo omówione zostaną toczące się przed TSUE postępowania mające znaczenie dla znakowania i reklamy żywności

Webinarium skierowane do

 • dział zapewniania jakości
 • dział prawny
 • dział R&D
 • dział marketingu

Program

 • zmiany rozporządzenia 1169/2011 – zakres, terminy
 • prace TSUE w zakresie – znakowania żywności

Warunki uczestnictwa w Webinarium

 • Opłata 100 zł netto za uczestnika (użytkownicy Strefy Managera - udział bezpłatny)
 • Rejestracja przez kwestionariusz dostępny poniżej
 • Webinarium ogólnodostępne do wyczerpania limitu miejsc.
 • 20.04.2021 roku, godz. 10:00 - 10:45

>> Broszura informacyjna <<

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn