Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

SZKOLENIE: TECHNOLOGICZNE DODATKI DO ŻYWNOŚCI - Stosowanie, znakowanie, marketing, wprowadzanie do obrotu. Innowacyjne składniki zastępujące dodatki.

Na żądanie Miejsce: online
Czas trwania: 3 h

Cel szkolenia

Szkolenie IGI Food Law to najlepsza okazja, żeby być na bieżąco i wyjaśnić wątpliwości w oparciu o przykłady z rynku.

Szkolenie skierowane do

To szkolenie dla osób zaangażowanych w tworzenie receptur, etykiet i treści marketingowych żywności z dodatkami technologicznymi (dodatki do żywności, żywność barwiącą, preparaty roślinne i inne) oraz dla przedstawicieli inspekcji.

Program

PROGRAM 

 • Stosowanie dodatków do żywności – aktualne przepisy i proponowane zmiany 
 • Składniki pełniące funkcje technologiczne w żywności 
 • Znakowanie żywności z dodatkami – PRZYKŁADY 
 • Treści marketingowe dotyczące dodatków funkcjonalnych i technologicznych 
 • Zasady wprowadzania do obrotu dodatków funkcjonalnych i technologicznych 
 • Sesja pytań i odpowiedzi

Szczegóły na stronie Organizatora: https://igifoodlaw.com/szkolenie/szkolenie-technologiczne-dodatki-do-zywnosci-stosowanie-znakowanie-marketing-wprowadzanie-do-obrotu/ 

Warunki uczestnictwa

Czas i miejsce: na żądanie,  online – platforma ClickMeeting
Zgłoszenia należy dokonać wypełniając FORMULARZ na stronie Organizatora: https://igifoodlaw.com/formularz-zgloszeniowy/

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn