Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

SZKOLENIE: Żywność dla dzieci - prawo i praktyka. Kategorie, skład, zanieczyszczenia, dodatki, reklama i znakowanie.

Data: 16.02.2022 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 4 h

Cel szkolenia

Aktualizacja i usystematyzowanie wiedzy dotyczącej wybranych zagadnień prawa żywnościowego.

Szkolenie skierowane do

Szkolenie 16 lutego to wyjątkowa okazja, żeby w 4 godziny, w oparciu o przykłady, zdobyć wiedzę niezbędną producentom i dystrybutorom żywności dedykowanej dzieciom.

Program

Żywność dla dzieci – podstawowe informacje
Składniki żywności dla dzieci
Jakość i bezpieczeństwo żywności dla dzieci
Znakowanie żywności dla dzieci – informacje obowiązkowe
Znakowanie i reklama żywności dla dzieci – treści marketingowe
Rekomendacje żywieniowe dla dzieci
Sesja pytań i odpowiedzi

 

Szczegóły dostepne sa na stronie Organizatora: https://www.igifc.pl/szkolenie/2022-02-16-szkolenie-zywnosc-dla-dzieci-prawo-i-praktyka/ 

Warunki uczestnictwa

Czas i miejsce: 16 lutego 2022 roku, online – platforma ClickMeeting

Zgłoszenia należy dokonać wypełniając FORMULARZ na stronie Organizatora: https://www.igifc.pl/formularz-zgloszeniowy/ 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn