Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Wymagania standardu GLOBALG.A.P. CoC w przetwórstwie ryb, owoców i warzyw

Data: 19.10.2020 Miejsce: Katowice
Czas trwania: 8 h

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aktualnymi wymaganiami Globalgap Chain of Custody.

Szkolenie skierowane do

Szkolnie przeznaczone jest dla członków grupy HACCP w zakładach z branży spożywczej, pełnomocników ds. jakości, kierowników produkcji, osób odpowiedzialnych za nadzór nad bezpieczeństwem produkcji w przetwórstwie owoców, warzyw, ryb. Wymagania wstępne dla uczestników: Podstawowa wiedza na temat procesu przetwórstwa żywności.

Program

Program:

 • Historia rozwoju standardu GLOBALG.A.P.
 • Podstawy prawne standardu
 • Przepisy ogólne GLOBALG.A.P. CoC
 • GLOBALG.A.P. a inne certyfikaty w produkcji pierwotnej tj. GLOBALG.A.P., IFA, GRASP
 • Wymagania GLOBALG.A.P. CoC
 • Audyt certyfikujący GLOBALG.A.P. CoC
 • Najczęściej występujące niezgodności podczas certyfikacji standardu

Warunki uczestnictwa

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie online, przy użyciu platformy Webex lub Skype. Niezbędny jest dostęp do komputera oraz internetu. 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn