Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Targi Pracy SGGW

"Pracodawca Marzeń Edycja IX"

Jest kontynuacją wydarzeń, które odbywają się corocznie od 2010 roku. Były to cykle prezentacji i wykładów, w których wzięły udział firmy takie jak : ADM, Doehler, Eurocash, Makro, Mars, Jeronimo Martins, Agrosimex, SUEZ, Coca-Cola HBC Polska, Danone, DeHeus, Dominium, Grupa Żywiec, Nestle, Novartis, Nutricia, PwC, Sodexo, Unilever i wiele innych. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów SGGW, stąd też decyzja o organizacji kolejnej - IX edycji Pracodawcy Marzeń.

Targi odbędą się 7 marca 2018 r. na terenie starego kampusu SGGW w Warszawie w Auli Kryształowej. Tegoroczna edycja będzie obejmować całodniowe promowanie firm na stoiskach informacyjnych połączone z udzielaniem informacji o ofertach praktyk, staży i pracy.

Celem wydarzenia jest zapoznanie studentów SGGW z wiodącymi pracodawcami na rynku, procesami rekrutacji oraz ścieżką ich przyszłej kariery zawodowej. Dodatkowo są przewidziane interaktywne warsztaty z wystawcami.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każdy zainteresowany student miał bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje

Słowa kluczowe:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn