Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

✅ Wymagania & Auditor wewnętrzny BRC Packaging (u klienta lub on-line)

Na żądanie Miejsce:
Czas trwania: 16 h

Cel szkolenia

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie wymagań oraz auditowania systemu BRC Packaging Materials dla producentów opakowań. Celem auditu jest uzyskanie wiarygodnego obrazu działalności organizacji i poziomu zgodności z wymaganiami standardu.

 

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie przygotowania i przeprowadzania auditu. Dowiedzą się także jak tworzyć raport z auditu, w jaki sposób formułować niezgodności, a także jak udzielać rekomendacji pisemnej i ustnej kierownictwu firmy, tak aby kultura ciągłego doskonalenia stała się normalnym trybem życia w organizacji.

 

Program szkolenia stanowi połączenie wiedzy teoretycznej z praktycznymi ćwiczeniami. Uczestnicy kursu otrzymają imienne certyfikaty auditora wewnętrznego, wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą ISOQAR.

Szkolenie skierowane do

Kurs Wymagania & Auditor wewnętrzny BRC Packaging skierowany jest do przedstawicieli branży spożywczej i opakowaniowej, a w szczególności do:

 • Pełnomocników Systemu Zarządzania;
 • Właścicieli Procesów;
 • Kierowników;
 • Pracowników działu jakości;
 • Konsultantów;
 • Osób które chcą uzyskać kwalifikacje auditora wewnętrznego;

Program

Kurs omawia następujące elementy:

 • Omówienie wymagań standardu BRC Packaging
 • Czym są audity wewnętrzne i jak jest ich rola
 • Sylwetka auditora wewnętrznego
 • Planowanie auditów i ustanawianie celów.
 • Techniki auditu – Podejście do auditu, istotne kwestie, sposób prowadzenia auditu.
 • Listy pytań kontrolnych.
 • Niezgodności – identyfikacja, kwalifikacja, obiektywne dowody.
 • Działania korygujące i zapobiegawcze.
 • Tworzenie raportu z auditu.
 • Działania poauditowe.
 • Praktyczne ćwiczenia w prowadzeniu auditu (praca grupowa)
 • Prezentacja wyników auditu.

Warunki uczestnictwa

SZKOLENIE ZAMKNIĘTE:

Oferujemy możliwość organizacji szkolenia w formie zamkniętej bezpośrednio w siedzibie klienta lub online. W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem tel. 668-932-136

 

SZKOLENIE OTWARTE:

Zapraszamy również na szkolenia otwarte organizowane w formie online. 

Cena szkolenia otwartego:

990 PLN netto + 23% VAT

Przy zgłoszeniu drugiej osoby z firmy - oferujemy 5% rabat.

Przy zgłoszeniu trzeciej osoby z firmy - oferujemy 10% rabat.

 

Dodatkowe informacje, terminy oraz zapisy na stronie: https://www.isoqar.pl/pl/szkolenia/branza-spozywcza/auditor-wewnetrzny-brc-packaging

 

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn