Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Facebook Twitter LinkedIn

Tworzymy standardy ● Udostępniamy ● Certyfikujemy ● Szkolimy ● Wspieramy

Poprzez tworzenie norm, profesjonalne szkolenia ISO, certyfikację systemów, certyfikację wyrobów zapewniamy organizacjom zrównoważony rozwój. Pomagamy w sprawnym zarządzaniu biznesem, a także ograniczaniu ryzyka i kosztów. Zaufało nam 82 000 klientów w 182 krajach. W Polsce BSI działa od 1999 roku.

W naszej ofercie usług znajduje się także szereg szkoleń niezbędnych w zrozumieniu norm oraz wdrażaniu, auditowaniu i certyfikacji systemów zarządzania. Oferujemy kompleksowe szkolenia otwarte - od jednodniowych kursów wstępnych, obejmujących podstawowe wymagania normy, po kursy wdrożeniowe i kursy dla Auditorów Wiodących certyfikowane przez CQI/IRCA. Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia w lokalizacjach o najwyższym standardzie. Nasze sale szkoleniowe są wybierane z wysoką starannością, ponieważ chcemy mieć pewność, że będą się Państwo uczyć w najlepszych warunkach.

W portfolio naszych usług znajduja się także szkolenie dedykowane - Możemy przeprowadzić szkolenie w wybranym przez Państwa miejscu i dostosować jego program do potrzeb organizacji, skupiając się na Państwa obszarach zainteresowania. Gwarantuje to, iż pracownicy poznają najlepszą praktykę pasującą do ich miejsca pracy, w warunkach, w których będą ją wykorzystywać.
Szkolenia prowadzą doświadczeni Trenerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę nabytą podczas pracy zawodowej.

http://bit.ly/FF-Szkolenia-BSI

 

Czy w branży produkcji przemysłowej, czy też w sektorze usług, w krajach rozwiniętych, czy rozwijających się - wszystkie organizacje, zarówno małe, jak i duże, potrzebują kogoś, kto pomoże im w wypracowaniu odpowiednich i efektywnych systemów. Certyfikowaliśmy tysiące firm na świecie podnosząc skuteczność i efektywność ich działań, ponad 100 lat temu staliśmy się pionierami w dziedzinie norm, a dzisiaj cieszymy się pozycją lidera na tym rynku. Pomagamy ponad 65 000 Organizacji na całym świecie w zdobyciu przewagi nad konkurencją - od największych światowych marek po małe, ambitne firmy lokalne. Jako jedna z nielicznych organizacji, które faktycznie od początku do końca rozumieją normy, nie tylko oceniamy, na ile dobrze spełniają Państwo ich wymagania — my także tworzymy nowe normy od podstaw i szkolimy globalnie zespoły pracowników w kierunku stosowania ich i zwiększania efektywności. Nadaliśmy kształt takim światowym standardom, jak: ISO 9001, ISO 14001 i BS OHSAS 18001 (obecnie ISO 45001).

http://bit.ly/FF-Certyfikacja-BSI

 

BSI oferuje także pełny zakres usług badawczych i certyfikacyjnych, w tym ocenę wstępną, analizę luk, badania partii i kompletną kontrolę zgodności. BSI – jednostka notyfikowana, uprawniona do nadawania oznakowania CE oraz właściciel zaufanej marki Kitemark™ – posiada jedne z największych możliwości testowania i certyfikacji produktów oraz pomocy w zakresie uzyskania dostępu do rynków globalnych.

http://bit.ly/FF-Certyfikacja-wyrobow-BSI

 

Wpieramy naszych Klientów także poprzez udostępnianie bezpłatnych folderów i webinarów z zakresu Systemów Zarządzania ISO oraz certyfikacji produktów. Zasoby naszej wirtualnej biblioteki są stale poszerzane i aktualizowane, tak aby być na bieżąco ze zmianami, zarówno dla tych którzy w temacie ISO są dopiero początkujący, jak i dla tych którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę.

 

Zamieniamy naszą wiedzę w Twoje doświadczenie.

 

 

Słowa kluczowe:

Nasze szkolenia

Nasze publikacje

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn