Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Usługi BSI w zakresie sektora spożywczego obejmują certyfikację, ocenę i rozwiązania dotyczące łańcucha dostaw. Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy także akredytowane szkolenia BRCGS. W połączeniu usługi te mogą pomóc zapewnić większą trwałość organizacji, umożliwiając efektywne zarządzanie ryzykiem i szansami związanymi z produktami, procesami, ludźmi i odpowiednimi łańcuchami dostaw. Jesteśmy wiodącym dostawcą certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa żywności i zapewniamy obszerne audity dotyczące szerokiej gamy norm związanych z bezpieczeństwem żywności oraz norm biznesowych w ramach całego łańcucha dostaw żywności i napojów – w tym uznanych norm dotyczących Globalnej Inicjatywy na rzecz Bezpieczeństwa Żywności (GFSI). 

Poprzez tworzenie norm, profesjonalne szkolenia ISO, certyfikację systemów oraz certyfikację wyrobów zapewniamy organizacjom zrównoważony rozwój. Pomagamy w sprawnym zarządzaniu biznesem, a także ograniczaniu ryzyka i kosztów. Zaufało nam 84 000 klientów w 193 krajach. W Polsce BSI obchodzi w tym roku 20 lat działalności.

Więcej o naszych usługach można przeczytać na stronie http://bit.ly/Uslugi-BSI-dla-branzy-spozywczej

 

W naszej ofercie usług znajduje się także szereg szkoleń niezbędnych w zrozumieniu norm oraz wdrażaniu, auditowaniu i certyfikacji systemów zarządzania.

Dla branży spożywczej oferujemy szkolenia z zakresu HACCP, ISO 22000, a także BRCGS. Oferujemy kompleksowe szkolenia otwarte - od jednodniowych kursów wstępnych, obejmujących podstawowe wymagania normy, po kursy wdrożeniowe i kursy dla Auditorów Wiodących certyfikowane przez CQI/IRCA. Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia w lokalizacjach o najwyższym standardzie. Nasze sale szkoleniowe są wybierane z wysoką starannością, ponieważ chcemy mieć pewność, że będą się Państwo uczyć w najlepszych warunkach.

W portfolio naszych usług znajdują się także szkolenie dedykowane - Możemy przeprowadzić szkolenie w wybranym przez Państwa miejscu i dostosować jego program do potrzeb organizacji, skupiając się na Państwa obszarach zainteresowania. Gwarantuje to, iż pracownicy poznają najlepszą praktykę pasującą do ich miejsca pracy, w warunkach, w których będą ją wykorzystywać.
Szkolenia prowadzą doświadczeni Trenerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę nabytą podczas pracy zawodowej.

Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy także akredytowane szkolenia BRCGS.

http://bit.ly/Szkolenia-w-BSI-dla-branzy-spozywczej

 

Czy w branży produkcji przemysłowej, czy też w sektorze usług, w krajach rozwiniętych, czy rozwijających się - wszystkie organizacje, zarówno małe, jak i duże, potrzebują kogoś, kto pomoże im w wypracowaniu odpowiednich i efektywnych systemów. Certyfikowaliśmy tysiące firm na świecie podnosząc skuteczność i efektywność ich działań, ponad 100 lat temu staliśmy się pionierami w dziedzinie norm, a dzisiaj cieszymy się pozycją lidera na tym rynku. Pomagamy ponad 65 000 Organizacji na całym świecie w zdobyciu przewagi nad konkurencją - od największych światowych marek po małe, ambitne firmy lokalne. Jako jedna z nielicznych organizacji, które faktycznie od początku do końca rozumieją normy, nie tylko oceniamy, na ile dobrze spełniają Państwo ich wymagania — my także tworzymy nowe normy od podstaw i szkolimy globalnie zespoły pracowników w kierunku stosowania ich oraz zwiększania efektywności. Nadaliśmy kształt takim światowym standardom, jak: ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001

Więcej o certyfikacji w BSI można dowiedzieć się na stronie  http://bit.ly/Certyfikacja-w-BSI-dla-branzy-spozywczej

 

BSI oferuje także pełny zakres usług badawczych i certyfikacyjnych, w tym ocenę wstępną, analizę luk, badania partii i kompletną kontrolę zgodności. BSI – jednostka notyfikowana, uprawniona do nadawania oznakowania CE oraz właściciel zaufanej marki Kitemark™ – posiada jedne z największych możliwości testowania i certyfikacji produktów oraz pomocy w zakresie uzyskania dostępu do rynków globalnych.

http://bit.ly/FF-Certyfikacja-wyrobow-BSI

 

Wpieramy naszych Klientów także poprzez udostępnianie bezpłatnych folderów i webinarów z zakresu Systemów Zarządzania ISO oraz certyfikacji produktów. Zasoby naszej wirtualnej biblioteki są stale poszerzane i aktualizowane, tak aby być na bieżąco ze zmianami, zarówno dla tych którzy w temacie ISO są dopiero początkujący, jak i dla tych którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę.

 

Tworzymy standardy ● Udostępniamy ● Certyfikujemy ● Szkolimy ● Wspieramy

 

 

Słowa kluczowe:

Nasz blog

 • 27.08.2019

  BRCGS Packaging Materials issue 6 – krótki przegląd zmian

  W dniu 1 sierpnia 2019 r. opublikowane zostało wydanie 6 standardu BRCGS Packaging Materials. W pierwszym artykule cyklu przedstawiono krótkie podsumowanie głównych zmian wprowadzonych w wydaniu 6.

  Okres przejściowy na wdrożenie wymagań standardu trwa do końca stycznia 2020 r. Od 1 lutego 2020 r. audity prowadzone będą  w odniesieniu do wymagań wersji 6 standardu.

  Więcej
 • 12.08.2019

  Identyfikowalność na rynku globalnym – prawdziwe wyzwanie w branży spożywczej

  Jednym z podstawowych elementów zarządzania bezpieczeństwem żywności jest wdrożenie systemu pozwalającego na identyfikowanie materiałów w łańcuchu, zarówno w zakładzie produkcyjnym od wejścia materiałów do wyjścia wyrobu gotowego oraz w łańcuchu dostaw spożywczych.

  Dlaczego zapewnienie identyfikowalności stało się aż tak istotne w branży spożywczej? Wnioski wynikające z poniższej analizy stanowić mogą odpowiedz na to pytanie.

  Więcej
 • 28.01.2019

  Dostosowanie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności do zmian w prawie żywnościowym

  Które zmiany w prawie żywnościowym w 2018 r. nie mogą zostać pominięte? Które procesy systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności powinny być przejrzane i ewentualnie zmodyfikowane? Jednym z podstawowych założeń systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności jest spełnienie wymagań klientów oraz mających zastosowanie wymagań prawnych....

  Więcej

Nasze szkolenia

Nasze publikacje

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn