Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Marki własne

SweetVim® - aromaty wzmacniające słodycz

Preparaty stosowane w przemyśle napojowym, mleczarskim i cukierniczym. Dzięki zastosowaniu produktów z linii SweetVim® można podnieść odczucie słodyczy w wyrobie gotowym.

SalVim® - niskosodowa alternatywa dla soli

Zastosowanie produktów SalVim® umożliwia redukcję zawartości sodu aż do 50%, przy zachowaniu słonego smaku produktu gotowego. Jest to idealne rozwiązanie dla produktów bogatych w sól – popcorn, chipsy, prażynki, słone paluszki, solone orzeszki.

TasteVim® - linia aromatów maskujących

Preparaty mogą być stosowane w każdej kategorii żywności. Zastosowanie produktów z linii TasteVim® pozwala zamaskować gorzki smak (białka) w wyrobie gotowym oraz obniżyć odczucie słodyczy wyrobów mocno słodzonych.

ISO-Tonka® - koncepcja napojów izotonicznych na bazie ekstraktu z tonki

W ofercie jest wiele gotowych rozwiązań, firma umożliwia opracowanie indywidualnej kompozycji smakowej, która będzie idealnie dopasowana do koncepcji profilu napoju.

HopsVim® - preparaty aromatyczne chmielu

Produkty HopsVim® stanowią naturalny dodatek aromatyczny w wyrobie gotowym. Zapewniają intensywność oraz poprawiają walory smakowe i zapachowe.

Preparaty doskonale sprawdzają się jako alternatywa do chmielenia na zimno. Są też z powodzeniem stosowane w napojach bezalkoholowych, którym nadają piwny smak – charakterystyczną goryczkę oraz zapach.

InulinVim® – inulina, naturalny błonnik pokarmowy

Jest to produkt w formie proszkowej, do stosowania w napojach bezalkoholowych.

InulinVim® to naturalny produkt uzyskiwany z agawy, odpowiedni dla wegan.

Więcej: https://www.vimax.pl/marki-wlasne/

 

Słowa kluczowe: aromat, aromaty, alternatywa dla soli, cukier, podatek cukrowy, chmiel, inulina

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn