Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn
  • 06.10.2020

    TraceON – system realizujący zadania traceability w przemyśle spożywczym

    Wzrastająca wśród konsumentów świadomość ekologiczna i prozdrowotna wymusi na przedsiębiorcach nowe, procedury i konieczność wprowadzenia traceability, na co odpowiedzią jest system TraceON. System nie tylko stanowi dowód spełnienia norm i wprowadzanych obostrzeń: jest przede wszystkim narzędziem do kontroli procesów i minimalizacji potencjalnych strat. A epidemia koronawirusa dodatkowo uwydatniła potrzebę uzyskiwania informacji o produktach, szczególnie spożywczych.

    Czytaj więcej

Historia

Marka TraceON powstała jako efekt prac nad nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi dla Grupy Mularski. W odpowiedzi na potrzebę wzmocnienia kontroli nad skomplikowanymi procesami gospodarstwa ogrodniczego zaprojektowaliśmy system, który wspomaga wdrażanie traceability w firmach. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej dla każdego producenta metody znakowania towarów TraceON jest w stanie identyfikować położenie, historię oraz przeznaczenie partii produktów z dowolną dokładnością.

TraceON jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym, dzięki czemu daje bardzo szeroki wachlarz możliwości. W zależności od potrzeb, producent jest w stanie zastosować to rozwiązanie do kontroli miedzy innymi:

odbieranych surowców; wysiewu roślin; zmiany lokalizacji towarów; warunków przechowywania; zabiegów, jakim poddawane są produkty (np. hartowanie, nawożenie, dezynfekowanie); postępów w produkcji i uprawach (np. kiełkownik, wzrosty, ocena gotowości do zbiorów); stanów magazynowych; załadunku i wywozu do klienta; transportu wewnętrznego; opakowań zwrotnych; jakości i wiele więcej.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego nasze rozwiązania wdrożone w Gospodarstwie Ogrodniczym Mularski.

https://www.youtube.com/watch?v=o4a3uIj2tX0&t=35s 

 

Oferta

Zdajemy sobie sprawę, że gospodarstwa naszych Klientów znacznie się od siebie różnią pod względem przebiegających w nich procesów. Różne są zatem także ich potrzeby i problemy, z jakimi się borykają. Nasza oferta jest więc za każdym razem ściśle dopasowana do specyfiki danej produkcji, tak samo jak zastosowane przez nas metody zbierania informacji. Dzięki temu wypracowujemy indywidualne rozwiązania, najkorzystniejsze dla konkretnego gospodarstwa.

 

Umów się z nami na rozmowę i bezpłatną prezentację, na podstawie której doradzimy dalsze działania.

Warto spróbować, to nic nie kosztuje!


Nasz adres email: info@traceon.pl

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: +48 32 494 50 50, +48 601 501 386

FB: https://www.facebook.com/system.traceon

Instagram: system.traceon 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/traceon/

Właścicielem marki TraceON jest firma KORSOL Sp. z o.o. www.korsol.pl 

 

Słowa kluczowe: system informatyczny, oprogramowanie, aplikacja mobilna, traceability, identyfikowalność, kontrola jakości produkcji, lokalizacja towarów, kontrola drogi produktu, dowód jakości, kontrola realizacji zlecenia produkcyjnego, rejestracja danych, przetwarzanie danych

 

Słowa kluczowe: system informatyczny, aplikacja mobilna, traceability, kontrola jakości, lokalizacja towarów, kontrola drogi produktu, dowód jakości, kontrola realizacji zlecenia produkcyjnego, rejestracja danych

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn