Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Utrzymanie bezpieczeństwa i trwałości żywności przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedzialności społecznej

Utrzymanie bezpieczeństwa i trwałości żywności przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedzialności społecznej

Z uwagi na wzrost liczby ludności na świecie należy chronić jakość i trwałość zaopatrzenia w żywność. Świat potrzebuje żywności wyprodukowanej w sposób przyjazny dla środowiska i odpowiedzialny pod względem etycznym. Tworzenie organizacji, która przejdzie próbę czasu, obejmuje uwzględnienie skuteczności i trwałości działań, łańcucha dostaw dostarczającego niezbędnych zasobów oraz sposobu ochrony wszystkich informacji wspierających ich ciągłość, a także sposobu ich zarządzania.

Nasz wachlarz zintegrowanych usług może zostać dostosowany do konkretnych potrzeb oraz może pomóc rozwiązać kluczowe kwestie dotyczące bezpieczeństwa, jakości oraz trwałości oferowanych produktów.

Link do pobrania ze strony BSI: http://bit.ly/Ebooki-BSI 

Dowiedz się więcej o ofercie BSI.

 

Materiał udostępniony przez: BSI Group Polska Sp. z o. o.

Wypełnij formularz w celu pobrania opracowania

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

  • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn