Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Virocid®

Kluczem do zwalczania i kontroli nad koronawirusem jest dezynfekcja!

Virocid® to silny środek dezynfekcyjny o szerokim spectrum działania, który zwalcza wirusy ( również koronawirusy) i bakterie ( także najbardziej oporne spory bakteryjne) oraz grzyby.

Virocid to silny środek dezynfekcyjny o szerokim spectrum działania idealny do zastosowania w szpitalach i innych placówkach medycznych oraz miejscach użytku publicznego*.

Udowodniono, że zwalcza koronawirusy tożsame z tym obecnie rozprzestrzeniającym się na całym świecie.
 
Virocid najefektywniej zwalcza wirusy, bakterie i grzyby zastosowany w stężeniu 1:400 (0,25%) przy 10-minutowym czasie kontaktu.
 
Virocid łatwo rozpuszcza się w wodzie. Może być stosowany do dezynfekcji zarówno powierzchni, pojazdów jaki i wyposażenia, dzięki czemu skutecznie zapobiega globalnym epidemiom chorób zakaźnych, jak tych spowodowanych koronawirusem.

*Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w swoim kraju.

CID LINES nieutannie zapewnia wsparcie w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych na całym świecie. Wspieramy światowe organizacje w walce z chorobami zakaźnymi takimi jak: ASF, ptasia grypa, itp.

Virocid to skoncentrowany środek dezynfekujący na bazie czwartorzędowej soli amoniowej, aldehydu glutarowego i izopropanolu. Do wszystkich ścian, powierzchni, podłóg, pomieszczeń i środków transportu. Do użytku w szpitalach, zarejestrowany w USA.

Środek dezynfekujący na bazie czwartorzędowej soli amoniowej

 • skoncentrowany środek dezynfekujący
 • na bazie czwartorzędowej soli amoniowej,
 • do wszystkich powierzchni,
 • do użytku w szpitalach,
 • zarejestrowany w USA

https://www.cidlines.com/pl-PL/virocidr 

http://www.virocid.com/ 

W przypadku pytań skontaktuj się z CID LINES: biuro@cidlines.pl

Słowa kluczowe: higiena, dezynfekcja, koronawirus, wirusobójczy, bakteriobójczy, grzybobójczy

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn