Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Codex Alimentarius docenił FoodFakty Safety Week

Kategoria: Biznes

7 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności ustanowiony przez FAO/WHO. W ramach obchodów tego dnia, z inicjatywy FoodFakty przez cały tydzień od 7 do 11 czerwca odbywał się FoodFakty Safety Week. Codex Alimentarius po raz kolejny dostrzegł i docenił nasze zaangażowanie w upowszechnianie „Kultury Bezpieczeństwa Żywności” wśród profesjonalistów z branży spożywczej w Polsce.

W organizację FoodFakty Safety Week wspólnie z nami zaangażowało się wiele organizacji i instytucji: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Centrum Edukacji Żywieniowej, Punkt Kontaktowy Kodeksu FAO/WHO dla Polski, Polski Komitet Normalizacyjny oraz firm: TÜV SÜD, Tetra Pak, bioMerieux, Sealed Air, CID LINES, Chr. Hansen, Argenta, Bureau Veritas, BSI, IDEXX, FENIX Systems, Intertek, LECO, PRS, Santander, Too Good To Go, J.S. Hamilton, a także Carlsberg, Coca Cola i Jeromino Martins.

Wszystkim raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

Podczas 5 dni eFORUM prelekcje miało 35 ekspertów, a program podzielony był tematycznie na:

  • Kultura bezpieczeństwa żywności
  • Rozwijaj się bezpiecznie
  • Dbaj o bezpieczeństwo
  • Jedz bezpiecznie
  • Połącz siły na rzecz bezpieczeństwa

Na wszytskich wydarzeniach FoodFakty odnotowaliśmy łącznie blisko 2500 rejestracji. Dziękujemy za bardzo wysokie oceny programu merytorycznego wydarzenia oraz przygotowania i doboru prelegentów. Było to największe wydarzenie związane z bezpieczeństwem żywności w Polsce!

Wszystkich z Państwa, którzy nie mieli możliwości uczestniczyć w FoodFakty Safety Week chcielibyśmy poinformować, że nagrania z każdego dnia będą niebawem dostępne w Strefie Managera FoodFakty.

Wybierz obszar: Bezpieczeństwo żywności Kongresy i Targi Strefa Managera

Autor: FoodFakty Portal

Przeczytaj także

Artykuł opublikowany dzięki firmie:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn