Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Masz wyjątkowy produkt? Zarezerwuj stoisko! WorldFood Poland 2019 – światowa branża spożywcza w stolicy

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

W dniach 07-09 marca spotkamy się po raz szósty, podczas targów WorldFood Poland, dynamicznie rozwijającego się wydarzenia biznesowego dedykowanego branży spożywczej. Zapraszamy managerów, dyrektorów sprzedaży, handlowców, ekspertów rynku i media.

To świetna okazja do poznania i przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z obecnymi i przyszłymi kontrahentami. Wprowadzenia na rynek i promocji nowych produktów i usług, pozyskania opinii klientów na temat produktów firmy, budowania wizerunku firmy poprzez profesjonalną prezentację produktów, śledzenie najnowszych trendów oraz zaistnienie na arenie międzynarodowej. Ponadto będzie to okazja do wielu rozmów kuluarowych, czy wieczornego networkingu.

Największym atutem targów WoldFood Poland jest możliwość bezpośredniego kontaktu producentów, przetwórców i handlowców skoncentrowanych na konsumencie i wspólnie niejako oferujących innowacyjne i tradycyjne zarazem produkty. Ekspozycje targowe, prezentacje i degustacje, rozmowy B2B, liczne prelekcje i pokazy, panele ekspertów i przedsiębiorców tworzą wielka ofertę ofert, otwierającą dostęp nie tylko do produktu, ale i do świadomości korzyści z jego zakupu i sprzedaży. Targi WorldFood Poland gromadzą co roku przedsiębiorców i menadżerów, prezesów firm i dyrektorów różnych specjalizacji w branży spożywczej, ekspertów i analityków rynkowych, ale także dziennikarzy i organizacje, reprezentujące zróżnicowane potrzeby i interesy konsumenta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ <<

Zapytaj o stoisko: agnieszka@worldfood.pl

Autor: World Food Poland 2019

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn