Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Pall Compact Touch

Compact Touch®, przenośne urządzenie, zasilane baterią lub z sieci elektrycznej, wyposażone w kolorowy ekran dotykowy i wiele opcji językowych.

Pall Compact Touch to kolejna generacja urządzeń do badania integralności filtrów metodą pomiaru spadku ciśnienia, przeznaczona specjalnie dla producentów żywności i napojów. Wykonanie testu polega na: ustawieniu zadanego ciśnienia na układzie filtracyjnym, odizolowaniu źródła ciśnienia i ocenie spadku ciśnienia w czasie.

W badaniu wykorzystuje się zjawiska dyfuzji gazu przez zwilżoną membranę i przepływ masowy przez nieszczelności lub uszkodzone pory, z których ciecz została usunięta przy zadanym ciśnieniu. Efekt przepływu dyfuzyjnego i masowego jest mierzony ilościowo jako spadek ciśnienia na filtrze przed upływem określonego czasu.

Dzięki nowym automatycznym funkcjom przedmuchu i stabilizacji w połączeniu ze zoptymalizowaną funkcją testu, Compact Touch skraca ogólny czas faz przygotowania i pomiaru, optymalizując bezpieczeństwo testu i zmniejszając ryzyko uzyskania jego fałszywego wyniku.

Więcej informacji na: https://shop.pall.com/us/en/food-beverage/quality-control/compact-touch-zidgu7jifat

Pytania prosimy kierować na adres: pall_poland@europe.pall.com

Słowa kluczowe: technologia, filtry, dyfuzja, żywność i napoje. 

Słowa kluczowe:

Skontaktuj się z nami

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

  • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn