Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Zautomatyzowana linia do produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej

Kategoria: Procesy i Technologie

Firma B&P Engineering rozpoczęła produkcję na nowoczesnym obiekcie o powierzchni 5200 m2, wyposażonym w najbardziej zaawansowaną technologicznie w Europie linię produkcyjną zaprojektowaną do zautomatyzowanej produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej i stacji wyparnych.

B&P Engineering to marka znana i ceniona dziś na całym świecie, a do grona jej klientów należą liderzy branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej oraz kosmetycznej. Szczególne miejsce w bogatej ofercie firmy zajmują zbiorniki wytwarzane ze stali szlachetnych (nierdzewnej, jak też kwasoodpornej oraz ich pochodnych).

„Oferujemy projektowanie i budowę zbiorników różnych typów na podstawie naszych projektów, jak też realizujemy zamówienia indywidualne, według dostarczonej dokumentacji i konsultacji ze zleceniodawcą”.

Dzięki tej inwestycji firma B&P Engineering skróciła terminy wykonania projektów. W porównaniu do tradycyjnej metody zbiorniki będą powstawały trzy razy szybciej.

Infrastruktura obiektu umożliwia produkcję zbiorników oraz wyparek o średnicy od 2 do 4 metrów i maksymalnej wysokości do 27 metrów. Obiekt wyposażony został w windy obsługowe, które umożliwiają montaż izolacji na wysokości do 27 metrów.

Dlaczego zbiorniki od B&P Engineering?

Projektowane i produkowane przez B&P Engineering zbiorniki są synonimem najwyższej jakości, nowoczesności i zaawansowanej technologii. Są także wypadkową wieloletniego, niezwykle bogatego doświadczenia popartego solidnym zapleczem technicznym oraz doskonałych kompetencji zawodowych. Firma stosuje najnowocześniejsze technologie produkcji i najwyższej jakości stal nierdzewną, dzięki czemu wytwarzane zbiorniki cechuje precyzja i bardzo wysoka jakość wykonania.

 

Jeśli Twoja firma potrzebuje zbiorniki procesowe, magazynowe, z mieszadłem, z płaszczem grzewczym itp., oferta B&P Engineering z pewnością Cię zainteresuje.

Pełna oferta firmy obejmuje także: systemy ultrafiltracji, wyparki, prasy hydrauliczne, pasteryzatory, urządzenia transportowe, młynki i rozdrabniacze oraz usługi produkcji niestandardowej wyrobów i urządzeń procesowych.

B&P Engineering zaprasza na swój kanał na platformie YouTube, gdzie znajdziecie Państwo filmy prezentujące jej ofertę oraz wspomnianą linię: www.youtube.com/c/Engineering-bp

 

Strona www: www.engineering-bp.com

Telefon do specjalisty: +48 799 056 378

Email na zapytania: marketing@engineering-bp.com

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

 

Autor: B&P Engineering

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn