Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRC Global Standard dla Materiałów Opakowaniowych Wydanie 5 do 6 - Szkolenie zmieniające dla auditorów

Data: 09.01.2020 Miejsce: Gdynia
Czas trwania: 16 h

Cel szkolenia

Kluczowe cele szkolenia:

• Zrozumienie przyczyn zmian w standardzie, w tym włączając w to zmiany w branży opakowaniowej

• Umiejętność wyjaśnienia, w jaki sposób zmiany przyniosą korzyści sprzedawcom detalicznym, producentom, auditorom i klientom

• Zrozumienie zmian wynikających z wydania 5, w tym zmian formatu standardu, zmian w istniejących klauzulach; nowych wymagania i klauzul oraz dodatkowe moduły

• Rozpoznanie zmian w protokole standardu

• Wiedza w zakresie procesu audi oraz obecnie wymaganego sposobu jego przeprowadzania i raportowania w spójny sposób

 

Szkolenie skierowane do

Szkolenie jest skierowane do:

• Auditorów prowadzących obecnie procesy certyfikacji do wydania 5 BRCGS dla Opakowań Materiałów Opakowaniowych

• Personelu jednostki certyfikującej odpowiedzialny za przegląd techniczny

 

Program

Tematyka szkolenia:

Szkolenie zostało zaprojektowane przez BRCGS tak, aby umożliwić uczestnikom pełne zrozumienie szczegółów zmian formatu i wymagań Standardu, wraz z przeglądem protokołu auditu i BRCGS. Obejmuje ono również odniesienie do zmian w celu lepszego odzwierciedlenia różnorodności przemysłu opakowaniowego i wpływu na system zarządzania.

Jest to również okazja do przeprowadzenia kalibracji auditorów, aby zapewnić skuteczność i spójność audytów z wymaganiami standardu do BRCGS. Dotyczy to również personelu jednostek certyfikujących odpowiedzialnego za techniczną stronę certyfikacji.

 

Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie uczestnika bezpośrednio u trenera magda@ledwon.pl oraz zapisanie się na szkolenie na platformie BRC Educate. Wytyczne dotyczące zapisu na szkolenie uczestnicy otrzymają od trenera. Zapis na platformie BRC Educate jest konieczny w celu uzyskania dostępu do egzaminu i certyfikatu wydawanego przez BRC Trading Ltd. w Londynie.

Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe opracowane przez BRC i tłumaczone na język polski. Szkolenie jest prowadzone w języku polskim.

Konieczne jest posiadanie własnej kopii Standardu.

Uczestnicy powinni pobrać i przeczytać kopię Globalnego Standardu dla Materiałów Opakowaniowych, wydanie 6 przed przystąpieniem do szkolenia. Standard jest dostępny na stronie www.brcgsbookshop.com od sierpnia 2019

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn