Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRCGS Wersja 8 Auditor Wewnętrzny

Data: 24.06.2020 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 24 h

Cel szkolenia

Szkolenie to zostało zaprojektowane w celu pozyskania przez uczestników dogłębnego zrozumienia głównych zasad oraz wymagań standardu, włączając w to „cel wymagania” (fundamental clauses) oraz „wymagania podstawowe” (statements of intent), zasad auditowania standardu BRCGS, włączając planowanie i raportowanie.

Szkolenie skierowane do

Nowi auditorzy standardów BRCGS (posiadający kompetencje auditorów wiodących) , kierownicy jakości, konsultanci, osoby chcące zyskać dogłębne zrozumienie procesu auditu.

Program

NAJWAŻNIEJSZE CELE SZKOLENIOWE to dostarczenie zrozumienia:

 • Szczegółów schematu standardów BRCGS
 • Wymagań standardu
 • Protokołu auditu BRCGS
 • Skutecznych technik auditowania
 • Kompetencji auditorskich oraz uzupełnienia raportu 
 • Monitorowania zgodności – jednostki certyfikujące
 • The BRCGS Global Standards Directory

Szkolenie obejmuje

 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat
 • wyżywienie


Kurs jest zakończony EGZAMINEM: 50 pytań, 75% punktów oznacza zaliczenie.

Przejdź do REJESTRACJI ONLINE bezpośrednio u organizatora -> http://bit.ly/FF-BRC-Wersja8-Auditor-Wewnetrzny

 

Warunki uczestnictwa

Uczestnicy szkolenia powinni posiadać wiedzę i praktyczne doświadczenie związane z Systemem Zarządzania Jakością, powinni mieć ukończone min. 2-dniowe szkolenie HACCP.

 

Rejestracja na to szkolenie jest dwuetapowa: prosimy  w pierwszej kolejności o rejestrację w naszym systemie, następnie w systemie BRCGS Educate wg instrukcji.

Prosimy pamiętać o przyniesieniu kopii Standardu BRCGS na szkolenie. Darmowa kopia jest dostępna do pobrania na stronie w księgarni BRCGS.

Szkolenia prowadzone są przez akredytowaną trenerkę (BRCGS Approved Training Partner).

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują odpowiednie certyfikaty, które są wystawiane przez BRCGS Global Standards w Londynie.

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn