Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Coraz więcej osób szuka idealnego cateringu dietetycznego w marketplace. Dlaczego warto dołączyć tam swoją firmę?

Kategoria: Business Review

O korzyściach, które niesie za sobą catering dietetyczny nie trzeba dużo mówić, bowiem od dłuższego czasu w naszym kraju obserwujemy ciągły wzrost zainteresowania tego typu sposobem żywienia. To nie tylko doskonały sposób na zapewnienie swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w postaci smacznych, zróżnicowanych posiłków, ale również oszczędność czasu i pieniędzy. To także wygodny sposób na odchudzanie czy przestrzeganie zaleceń lekarskich, zwłaszcza dla osób borykających się z alergiami pokarmowymi. By dobrać dla siebie idealną dietę, coraz więcej osób korzysta z porównywarek i stron typu marketplace. Czy warto umieścić na tego typu platformach swoją firmę?

Czym jest marketplace?

Marketplace, taki jak platforma www.napudelkach.pl to pewnego rodzaju internetowe targowisko, które w jednym miejscu zbiera wielu różnych dostawców cateringu dietetycznego. Pozwala ona na świadczenie usług online oraz zawieranie umów w jednym miejscu, bez konieczności przekierowywania na bezpośrednią stronę sprzedawcy. Główną zaletą dla konsumenta jest możliwość przeglądania ofert wielu firm jednocześnie, zwłaszcza że większość platform marketplace posiada specjalne filtry, które pozwalają na dopasowanie wyszukiwań do indywidualnych preferencji.

Z kolei dla dostawcy cateringu dietetycznego współpraca z marketplace, takim jak napudelkach.pl to:

 • Dostęp do tysięcy klientów jednocześnie, rozbudowa bazy,
 • Korzystanie z rozpoznawalności serwisu i zaufania jakim został obdarzony przez klientów,
 • Lepsze pozycjonowanie asortymentu,
 • Budowanie rozpoznawalności własnej marki,
 • Spokój o działania marketingowe, które przejmuje platforma,
 • Dostępność oferty w większej ilości miejsc,
 • Zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach,
 • Możliwość korzystania ze wsparcia sprzedaży i obsługi klienta.

Jak działa marketplace napudelkach.pl?

Ten marketplace został założony przez wyjątkowy startup Dietomatic z Lublina. Pomysłodawcą jest właściciel firmy oferującej catering dietetyczny, który chce w ten sposób pomóc innym w rozwoju swojego biznesu, a także promować rozwiązanie jakim jest dieta pudełkowa w całym kraju. Marketplace napudełkach.pl w jednym miejscu zbiera lokalne cateringi dostarczające na danym terenie, dzięki czemu użytkownik może nie tylko w wygodny sposób porównać ich oferty i wybrać tą najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb, ale również zapoznać się z opiniami innych użytkowników czy skorzystać z fachowego wsparcia doradczego z zakresu ogólnego stylu życia, dietetyki oraz aktywności fizycznej.

Wyszukiwarka bierze pod uwagę wszystkie parametry, które mają kluczowe znaczenie dla kupującego, czyli:

 • Rodzaj diety,
 • Zapotrzebowanie kaloryczne,
 • Zakres cenowy,
 • Potrzeby specjalne,
 • Alergie,
 • Produkty nielubiane.

Portal bazuje na rozwiązaniach z użyciem sztucznej inteligencji, dzięki czemu możliwe jest analizowanie wyborów klientów w oparciu o zaawansowane algorytmy matematyczne. Wyciągane w ten sposób wnioski pozwalają na stworzenie perfekcyjnej diety, która będzie idealnie odpowiadać na wszystkie potrzeby kupujących. Pozwala to na zyskanie lojalnych, zadowolonych klientów, którzy będą regularnie korzystać z naszych usług. Dzięki wsparciu jakie daje diet marketplace wiele niewielkich, działających lokalnie firm cateringowych ma szansę na rozwój i zwiększenie liczby klientów bez dużych nakładów finansowych.

Dla konsumenta z kolei, korzystanie z usług porównywarki www.napudelkach.pl to:

 • Dostęp do szerokiego wachlarza firm jednocześnie, wraz z opiniami innych użytkowników na ich temat,
 • Wszystkie najważniejsze informacje na temat poszczególnych firm w jednym miejscu,
 • Oszczędność czasu,
 • Bezpieczeństwo zakupów, dzięki weryfikacji sprzedawców i płatności przez platformę.

By skorzystać z marketplace, wystarczy wpisać swoją lokalizację i określić typ diety, by system szybko przefiltrował lokalne oferty pod względem ustalonych kryteriów i przedstawił tylko te propozycje, które spełniają je w 100%. Użytkownik ma również możliwość od razu sprawdzić cenę danej diety oraz opinie innych klientów, a w razie czego w ciągu kilku sekund złożyć zamówienie, bez konieczności przechodzenia bezpośrednio na stronę dostawcy.

Jak widać, korzyści z umieszczenia oferty cateringu dietetycznego w tym marketplace są ogromne dla obu stron transakcji, dlatego coraz więcej konsumentów decyduje się na korzystanie z tego typu wyszukiwarek. Również dostawcy coraz chętniej korzystają z tego rodzaju wsparcia, widząc w tym coraz większy potencjał do rozwoju swojej firmy. Chcąc więc sprostać oczekiwaniom klientów i wyprzedzić konkurencję warto pierwszemu umieścić swoją firmę w cateringowym marketplace, takim jak napudelkach.pl.

Autor: napudelkach.pl

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn