Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

O IDEXX Water

IDEXX Water jest globalnym dostawcą rozwiązań do badań wody umożliwiających laboratoriom i obiektom użyteczności publicznej na całym świecie otrzymywanie w krótkim czasie, w sposób prosty i efektywny kosztowo dokładnych informacji o jakości wody. Firma IDEXX weszła na rynek badań wody w 1993 r. z testem Colilert®, będącym obecnie jedną z najczęściej używanych na świecie metod analitycznych do wykrywania w wodzie bakterii z grupy coli i E. coli. W późniejszym czasie firma IDEXX wprowadziła na rynek test Pseudalert® służący do wykrywania w ciągu 24 godzin Pseudomonas aeruginosa w szpitalnych systemach wodno-kanalizacyjnych, basenach, spa i wodzie butelkowanej. W 2017 r. wprowadzono test Legiolert® przeznaczony do szybkiego wykrywania Legionella pneumophila, ułatwiając zabezpieczanie przed chorobą legionistów we wrażliwych populacjach.

Więcej informacji podano na stronie: https://www.idexx.pl/pl/water/

 

O IDEXX Laboratories

IDEXX Laboratories, Inc. jest przedsiębiorstwem wchodzącym w skład Indeksu S&P 500® oraz liderem innowacji w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt. Pomaga praktykującym weterynarzom na całym świecie dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów i usług diagnostycznych oraz informatycznych. Produkty IDEXX zwiększają możliwości weterynarzy w zakresie zapewniania zaawansowanej opieki medycznej, umożliwiają pracownikom bardziej efektywną pracę i pomagają praktykom w osiąganiu większych dochodów. IDEXX jest także światowym liderem dostarczającym testy i informacje diagnostyczne na potrzeby hodowli inwentarza i drobiu oraz testy służące do oceny jakości i bezpieczeństwa wody i mleka. Siedziba spółki mieści się w stanie Maine. IDEXX zatrudnia ponad 9000 pracowników i oferuje produkty klientom w ponad 175 krajach.

Więcej informacji o firmie IDEXX podano na stronie: https://www.idexx.pl/pl/water/

 

© 2020 IDEXX Laboratories, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

® Znak towarowy oraz zastrzeżony znak towarowy IDEXX Laboratories, Inc. lub jej oddziałów w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

Z Polityką prywatności firmy IDEXX można zapoznać się na stronie idexx.com.

Słowa kluczowe: diagnostyka laboratoryjna, ochrona zdrowia zwierząt, badanie wody, jakość wody, metody analityczne, test Colilert, test Pseudalert, test Legiolert

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn